P-229-TH
Er rijden momenteel 3.404 Nissan Primastar's rond in Nederland. Deze witte Primastar komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Primastar kampeerwagen rijden er nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2003 en november 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.672 en € 56.436, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.124 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Primastar bedraagt € 35.630 incl. BTW en BPM, deze Nissan Primastar is daardoor € 1.494 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 april 2018. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Primastar | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Primastar |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 35.630 |
| Bruto BPM | € 8.672 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 april 2018. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.079 kg |
| Massa rijklaar | 2.179 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 611 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.790 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.790 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 4 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-229-TH | 12-03-2026 | 13:46 | periodieke controle | 12-03-2027 | Nee |
| P-229-TH | 20-05-2025 | 13:42 | periodieke controle | 8-07-2026 | Nee |
| P-229-TH | 25-06-2024 | 16:39 | periodieke controle | 8-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-229-TH | 30-06-2023 | 13:49 | periodieke controle | 8-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-229-TH | 8-07-2022 | 16:47 | periodieke controle | 8-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 25-06-2024 | 16:39 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 30-06-2023 | 13:49 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2022 | |||||
| 8-07-2022 | 16:47 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 8-07-2022 | 16:47 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-229-TH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-229-TH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-220-TH | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | Onbekend | 16-04-2009 | 17,1 jaar | |
| P-221-TH | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 52.082 | 07-03-2022 | 12,9 jaar | |
| P-222-TH | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 39.154 | 08-04-2019 | 10,8 jaar | |
| P-223-TH | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 39.313 | 02-04-2015 | 11,2 jaar | |
| P-224-TH | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 35.334 | 22-01-2016 | 13,7 jaar | |
| P-225-TH | Renault | Master | Kampeerwagen | € 44.609 | 19-09-2016 | 9,7 jaar | |
| P-226-TH | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 37.408 | 13-10-2017 | 8,6 jaar | |
| P-227-TH | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 32.463 | 16-03-2011 | 15,2 jaar | |
| P-228-TH | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 39.953 | 01-04-2014 | 12,2 jaar | |
| P-229-TB | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.425 | 17-06-2022 | 13,8 jaar | |
| P-229-TD | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 68.228 | 16-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-229-TF | Ford | Fiesta | Hatchback | € 23.593 | 08-06-2022 | 4 jaar | |
| P-229-TG | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 31.697 | 08-06-2022 | 4 jaar | |
| P-229-TH | Nissan | Primastar | Kampeerwagen | € 35.630 | 04-04-2018 | 11 jaar | |
| P-229-TJ | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 71.350 | 10-06-2022 | 4 jaar | |
| P-229-TK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.602 | 18-09-2022 | 7,2 jaar | |
| P-229-TL | BMW | 4-Serie | Cabriolet | € 74.821 | 24-06-2022 | 12,2 jaar | |
| P-229-TN | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 50.420 | 13-06-2022 | 4 jaar | |
| P-229-TP | Subaru | Impreza | Niet geregistreerd | Onbekend | 08-06-2022 | 12,7 jaar | |
| P-229-TR | Peugeot | 208 | Hatchback | € 25.830 | 13-06-2022 | 4 jaar | |
| P-229-TS | Opel | Crossland | MPV | € 38.320 | 17-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-229-TT | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 86.575 | 09-06-2022 | 6,3 jaar | |
| P-229-TV | Audi | Q8 | Hatchback | € 127.337 | 26-07-2022 | 4,2 jaar | |
| P-229-TX | Tesla | Model Y | MPV | € 72.190 | 24-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-229-TZ | Mercedes-Benz | Vito | MPV | € 56.040 | 11-06-2022 | 12,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.124 en/of breedte van 190 cm en/of een gewicht van ± 2.079 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 37.100 | 505 cm | 190 cm | 2.010 kg |
| Renault Trafic | € 38.200 | 525 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Opel Vivaro | € 37.300 | 526 cm | 196 cm | 2.050 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 38.400 | 500 cm | 191 cm | 2.050 kg |
| Peugeot Expert | € 40.000 | 511 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Renault Master | € 38.900 | 540 cm | 199 cm | 2.270 kg |
| Citroën Jumpy | € 36.400 | 515 cm | 192 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 36.600 | 478 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 38.200 | - | 197 cm | 2.270 kg |
| Volkswagen Smallander | € 39.200 | 490 cm | 190 cm | 2.230 kg |
| Toyota ProAce | € 39.000 | 515 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 36.800 | 525 cm | 197 cm | 2.100 kg |
| Fiat Scudo | € 38.400 | 481 cm | 188 cm | 1.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.