R-451-PG
Er rijden momenteel 1.012 Nissan NV400's rond in Nederland. Deze witte NV400 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 oktober 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 29 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV400 kampeerwagen rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2012 en september 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 35.187 en € 74.653, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.523 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV400 bedraagt € 42.277 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV400 is daardoor € 4.246 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV400 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV400 |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 42.277 |
| Bruto BPM | € 2.275 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 oktober 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.357 kg |
| Massa rijklaar | 2.457 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.043 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type M1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 205 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| R-451-PG | 4-05-2026 | 09:58 | periodieke controle | 16-05-2027 | Nee |
| R-451-PG | 16-05-2025 | 12:11 | periodieke controle | 16-05-2026 | Nee |
| R-451-PG | 15-05-2024 | 10:35 | periodieke controle | 15-05-2025 | Nee |
| R-451-PG | 25-04-2023 | 09:22 | periodieke controle | 25-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 25-04-2023 | 09:22 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-451-PG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-451-PG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-450-PG | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 58.316 | 02-02-2016 | 13,2 jaar | |
| R-451-PB | Volvo | V60 | Stationwagen | € 53.370 | 01-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PD | Toyota | Yaris | MPV | € 22.659 | 20-10-2022 | 6 jaar | |
| R-451-PF | Audi | A6 | Sedan | € 103.084 | 25-01-2023 | 5,7 jaar | |
| R-451-PG | Nissan | NV400 | Kampeerwagen | € 42.277 | 29-03-2013 | 13,2 jaar | |
| R-451-PH | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.423 | 03-11-2022 | 15,6 jaar | |
| R-451-PJ | Kia | Sportage | MPV | € 50.855 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.120 | 25-01-2023 | 3,3 jaar | |
| R-451-PN | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 41.843 | 30-03-2016 | 10,2 jaar | |
| R-451-PP | Lexus | UX 250h | Hatchback | € 51.141 | 03-11-2022 | 6,3 jaar | |
| R-451-PR | Peugeot | 2008 | MPV | € 30.749 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PS | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 78.190 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PT | Toyota | Corolla | Hatchback | € 41.132 | 01-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PV | Hyundai | i10 | Hatchback | € 18.766 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PX | Peugeot | 208 | Hatchback | € 38.529 | 02-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-451-PZ | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 45.910 | 04-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-452-PG | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 33.177 | 02-02-2010 | 16,3 jaar | |
| R-453-PG | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 54.468 | 27-06-2022 | 7,6 jaar | |
| R-454-PG | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 48.159 | 16-02-2018 | 12,5 jaar | |
| R-455-PG | Fiat | Scudo | Kampeerwagen | € 34.027 | 17-06-2016 | 9,9 jaar | |
| R-456-PG | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 25-01-2019 | 19,2 jaar | |
| R-457-PG | Mercedes-Benz | L 608 D | Kampeerwagen | Onbekend | 17-09-2021 | 45,6 jaar | |
| R-458-PG | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 41.669 | 09-02-2017 | 9,3 jaar | |
| R-459-PG | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | Onbekend | 23-01-2009 | 17,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.523 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.357 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 46.800 | 561 cm | 209 cm | 2.570 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.800 | 560 cm | 205 cm | 2.560 kg |
| Citroën Jumper | € 43.600 | 557 cm | 205 cm | 2.500 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.200 | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | € 49.800 | 560 cm | 207 cm | 2.450 kg |
| Opel Movano | € 45.800 | 555 cm | 204 cm | 2.350 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.500 | 563 cm | 199 cm | 2.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.