ZG-065-R
Er rijden momenteel 175 Mitsubishi L400's rond in Nederland. Deze witte L400 komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi L400 2.5TD I/c GLX kampeerwagen rijden er nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1998 en januari 2002. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi L400 2.5TD I/c GLX is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi L400 2.5TD I/c GLX | 2000
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | L400 2.5TD I/c GLX |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 5.061 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2477cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.774 kg |
| Massa rijklaar | 1.874 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 646 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.520 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.520 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.720 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZG-065-R | 23-04-2024 | 08:42 | periodieke controle | 23-04-2025 | Nee |
| ZG-065-R | 4-04-2023 | 10:53 | periodieke controle | 12-04-2024 | Nee |
| ZG-065-R | 6-04-2022 | 12:23 | periodieke controle | 12-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| ZG-065-R | 2-04-2021 | 11:39 | periodieke controle | 12-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| ZG-065-R | 9-03-2020 | 14:34 | periodieke controle | 12-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| ZG-065-R | 12-04-2019 | 12:00 | periodieke controle | 12-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 6-04-2022 | 12:23 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 6-04-2022 | 12:23 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 6-04-2022 | 12:23 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 6-04-2022 | 12:23 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 6-04-2022 | 12:23 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 6-04-2022 | 12:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 2-04-2021 | 11:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 9-03-2020 | 14:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-03-2020 | 14:34 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZG-065-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZG-065-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZG-060-R | Opel | Combo | MPV | € 12.534 | 17-05-2019 | 15,1 jaar | |
| ZG-061-R | Jeep | Cabriolet | Onbekend | 05-02-2004 | 46,4 jaar | ||
| ZG-062-R | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | Onbekend | 11-02-2003 | 23,3 jaar | |
| ZG-063-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 04-01-2008 | 18,4 jaar | |
| ZG-064-R | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 02-08-2010 | 18,1 jaar | |
| ZG-065-D | Dacia | Sandero | Hatchback | € 17.285 | 25-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-F | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 42.489 | 28-06-2019 | 6,9 jaar | |
| ZG-065-G | Volkswagen | Arteon | Hatchback | € 51.104 | 22-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-H | Ford | Focus | Stationwagen | € 36.862 | 17-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-J | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 47.985 | 23-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-L | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 24.814 | 24-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-N | Skoda | Superb | Stationwagen | € 43.809 | 22-05-2019 | 10,2 jaar | |
| ZG-065-P | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 17-05-2019 | 21,2 jaar | |
| ZG-065-R | Mitsubishi | L400 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-05-2000 | 26 jaar | |
| ZG-065-S | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 35.694 | 24-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-T | Seat | Arona | Hatchback | € 26.185 | 11-06-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-V | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.841 | 02-07-2019 | 6,9 jaar | |
| ZG-065-X | Opel | Karl | Hatchback | € 15.597 | 24-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-065-Z | Seat | Mii | Hatchback | € 12.367 | 21-05-2019 | 13,1 jaar | |
| ZG-066-R | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 47.063 | 29-09-2010 | 15,8 jaar | |
| ZG-067-R | Fiat | Scudo | Kampeerwagen | Onbekend | 02-07-2008 | 17,9 jaar | |
| ZG-068-R | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 11-07-2007 | 18,9 jaar | |
| ZG-069-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 08-12-2003 | 22,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 1.774 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 509 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | 457 cm | 221 cm | 1.890 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 470 cm | 191 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | 485 cm | 202 cm | 1.940 kg |
| Peugeot Expert | 514 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen 253-609 | - | 184 cm | 1.780 kg |
| Citroën 1600 | - | 202 cm | 1.700 kg |
| Volkswagen 253 | - | 183 cm | 1.700 kg |
| Citroën HY | - | 201 cm | 1.870 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Volkswagen 251 | - | 188 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz L 206 D | - | 190 cm | 1.870 kg |
| Renault Trafic | - | 190 cm | 1.910 kg |
| Mercedes-Benz Citan | - | 187 cm | 1.870 kg |
| Volkswagen 70X0A | - | 184 cm | 1.930 kg |
| Volkswagen Multivan | - | - | 1.920 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Citroën H78 HY78 | - | 202 cm | 1.700 kg |
| Fiat Scudo | 530 cm | 195 cm | 1.870 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 1.880 kg |
| Ford Transit Connect | 457 cm | 180 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen 70X0B | - | 184 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Best. D 37KW | - | 185 cm | 1.620 kg |
| Toyota ProAce | 515 cm | 190 cm | 1.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.