N-503-GX
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze rode Vito komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 639 Vito 109 CDI kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 639 Vito 109 CDI is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 639 Vito 109 CDI | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 639 Vito 109 CDI |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.368 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 65 kW (88 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.978 kg |
| Massa rijklaar | 2.078 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 422 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-503-GX | 8-08-2024 | 11:39 | periodieke controle | 10-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| N-503-GX | 18-08-2023 | 13:34 | periodieke controle | 10-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| N-503-GX | 15-08-2022 | 08:55 | periodieke controle | 10-09-2023 | Nee |
| N-503-GX | 10-09-2021 | 12:00 | periodieke controle | 10-09-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-08-2024 | 11:39 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2023 | |||||
| 18-08-2023 | 13:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-503-GX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-503-GX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-500-GX | Volkswagen | Crafter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 68.607 | 30-08-2021 | 4,8 jaar | |
| N-501-GX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 27-02-2007 | 21,1 jaar | |
| N-502-GX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 50.228 | 15-06-2012 | 14 jaar | |
| N-503-GB | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 41.027 | 29-09-2021 | 7,1 jaar | |
| N-503-GD | Kia | Picanto | MPV | € 14.915 | 01-10-2021 | 4,7 jaar | |
| N-503-GF | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 46.623 | 07-10-2021 | 5,2 jaar | |
| N-503-GG | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 54.712 | 01-10-2021 | 5,4 jaar | |
| N-503-GH | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 34.518 | 05-10-2021 | 9,5 jaar | |
| N-503-GJ | Hyundai | Tucson | MPV | € 44.845 | 12-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-503-GK | Mini | Cooper SD | Stationwagen | € 61.922 | 04-10-2021 | 11,4 jaar | |
| N-503-GL | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 31.437 | 12-10-2021 | 5,1 jaar | |
| N-503-GN | Peugeot | 2008 | MPV | € 37.099 | 20-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-503-GP | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 14-10-2021 | 17,1 jaar | |
| N-503-GR | Seat | Leon | Stationwagen | € 24.115 | 29-10-2021 | 13,2 jaar | |
| N-503-GS | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 29.613 | 08-10-2021 | 5,1 jaar | |
| N-503-GT | Renault | Captur | Hatchback | € 30.620 | 18-10-2021 | 7 jaar | |
| N-503-GV | Hyundai | Tucson | MPV | € 34.705 | 24-03-2022 | 8,6 jaar | |
| N-503-GX | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 24-03-2006 | 20,2 jaar | |
| N-503-GZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.097 | 08-10-2021 | 5,5 jaar | |
| N-504-GX | Volkswagen | 255 | Stationwagen | Onbekend | 20-12-2006 | 44,7 jaar | |
| N-505-GX | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 50.461 | 14-06-2021 | 5,1 jaar | |
| N-506-GX | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 54.343 | 19-04-2010 | 16,1 jaar | |
| N-507-GX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 30-01-1998 | 28,3 jaar | |
| N-508-GX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 17-03-2008 | 20,5 jaar | |
| N-509-GX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 43.122 | 15-05-2014 | 12 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.