GXB-49-B
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze blauwe Vito komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 110 CDI kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 110 CDI is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 110 CDI | 2003
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 110 CDI |
| Breedte | 1,87 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 juni 2026. Het voertuig moet over 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.784 kg |
| Massa rijklaar | 1.884 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 816 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer boven r. deurdorpel op bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GXB-49-B | 23-06-2025 | 15:46 | periodieke controle | 23-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-06-2025 | 15:46 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GXB-49-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GXB-49-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GXB-40-B | Audi | E-tron | Stationwagen | € 112.631 | 09-12-2024 | 5,2 jaar | |
| GXB-41-B | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 62.715 | 09-12-2024 | 3,4 jaar | |
| GXB-42-B | Skoda | Fabia | Hatchback | Onbekend | 09-12-2024 | 18 jaar | |
| GXB-43-B | Tesla | Model Y | MPV | € 68.698 | 09-12-2024 | 4,5 jaar | |
| GXB-44-B | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 09-12-2024 | 39,9 jaar | |
| GXB-45-B | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 09-12-2024 | 41,2 jaar | |
| GXB-46-B | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 41.137 | 29-07-2016 | 9,8 jaar | |
| GXB-47-B | Renault | Trafic | Kampeerwagen | € 44.629 | 29-12-2017 | 8,4 jaar | |
| GXB-48-B | Mitsubishi | Pajero | Stationwagen | Onbekend | 26-09-2003 | 22,7 jaar | |
| GXB-49-B | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 02-07-2003 | 22,9 jaar | |
| GXB-49-D | Nissan | Qashqai | MPV | € 48.991 | 13-12-2024 | 1,5 jaar | |
| GXB-49-F | Dacia | Sandero | Hatchback | € 19.820 | 14-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-G | Toyota | Corolla | Hatchback | € 48.153 | 12-12-2024 | 1,5 jaar | |
| GXB-49-H | Jeep | Avenger | MPV | € 34.416 | 17-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-J | Ford | Explorer | MPV | € 42.600 | 03-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-K | Peugeot | 2008 | MPV | € 38.547 | 25-02-2025 | 2,1 jaar | |
| GXB-49-L | Ford | Explorer | MPV | € 43.600 | 24-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-N | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.877 | 31-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-P | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 29.045 | 19-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-R | CUPRA | Born | Stationwagen | € 39.780 | 30-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-S | Dongfeng | BOX | Hatchback | € 22.990 | 12-12-2024 | 1,5 jaar | |
| GXB-49-T | Ford | Explorer | MPV | € 42.600 | 17-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-V | Volvo | V60 | Stationwagen | € 46.630 | 18-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-X | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 70.725 | 20-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GXB-49-Z | Ford | Explorer | MPV | € 45.800 | 03-02-2025 | 1,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of breedte van 187 cm en/of een gewicht van ± 1.784 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 492 cm | 190 cm | 1.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.