GN-685-R
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze witte Vito komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juli 2015, dus sinds 10 jaren, 10 maanden en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 110 D kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 110 D is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 110 D | 1999
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 110 D |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.532 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 maart 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 2 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juli 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.753 kg |
| Massa rijklaar | 1.853 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 747 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer boven r. deurdorpel op bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GN-685-R | 5-10-2023 | 14:58 | periodieke controle | 13-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| GN-685-R | 13-10-2022 | 16:01 | periodieke controle | 13-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| GN-685-R | 14-07-2021 | 10:13 | periodieke controle | 19-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| GN-685-R | 16-07-2020 | 15:29 | periodieke controle | 19-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| GN-685-R | 3-07-2019 | 11:54 | periodieke controle | 19-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 5-10-2023 | 14:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 5-10-2023 | 14:58 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 5-10-2023 | 14:58 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2022 | |||||
| 13-10-2022 | 16:01 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-10-2022 | 16:01 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 13-10-2022 | 16:01 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2021 | |||||
| 14-07-2021 | 10:13 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-07-2021 | 10:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 16-07-2020 | 15:29 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 16-07-2020 | 15:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 3-07-2019 | 11:54 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GN-685-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GN-685-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GN-681-R | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 38.120 | 18-09-2015 | 11,6 jaar | |
| GN-682-R | Opel | Corsa | Hatchback | Onbekend | 18-07-2015 | 17,8 jaar | |
| GN-684-R | Ford | C-Max | MPV | € 27.696 | 13-07-2015 | 12,1 jaar | |
| GN-685-B | Citroën | C1 | Hatchback | € 13.065 | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-D | Opel | Corsa | Hatchback | € 17.185 | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-F | Seat | Leon | Stationwagen | € 23.850 | 01-07-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-G | Ford | Fiesta | Hatchback | € 18.060 | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-H | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 20.050 | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-J | Opel | Corsa | Coupe | € 16.490 | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-K | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 40.676 | 29-07-2015 | 10,8 jaar | |
| GN-685-L | Ford | Ka | MPV | € 9.348 | 07-07-2015 | 15,2 jaar | |
| GN-685-N | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.021 | 29-07-2015 | 10,8 jaar | |
| GN-685-P | Lexus | CT 200h | Hatchback | € 30.490 | 03-07-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-R | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 03-03-1999 | 27,3 jaar | |
| GN-685-S | Kia | Picanto | MPV | € 12.590 | 30-10-2015 | 10,6 jaar | |
| GN-685-T | Audi | A8 | Sedan | € 91.544 | 03-07-2015 | 10,9 jaar | |
| GN-685-V | Nissan | Micra | MPV | € 13.745 | 02-07-2015 | 13,7 jaar | |
| GN-686-R | Opel | Astra | MPV | € 31.712 | 30-06-2015 | 12,8 jaar | |
| GN-688-R | Volkswagen | Routan | MPV | € 63.000 | 29-08-2015 | 14,3 jaar | |
| GN-689-R | Kia | Rio | MPV | € 16.174 | 03-07-2015 | 14,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of een gewicht van ± 1.753 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 492 cm | 190 cm | 1.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.