49-XBL-9
Er rijden momenteel 115 Mercedes-Benz 220's rond in Nederland. Deze grijze 220 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz V220 CDI kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (YBF0) nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1999 en december 2003. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz V220 CDI is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 mei 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz V220 CDI | 2002
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | V220 CDI |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 163 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.892 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Continue vermogen | 90 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 611.980 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 mei 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.090 kg |
| Massa rijklaar | 2.190 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant YBF0 | |
| Uitvoering G7CAB1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*98/14*0020*08 | |
| Plaats chassisnummer boven r. deurdorpel op bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 49-XBL-9 | 10-02-2026 | 17:00 | periodieke controle | 14-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 4-02-2025 | 17:00 | periodieke controle | 14-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 14-02-2024 | 16:58 | periodieke controle | 14-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 13-02-2023 | 14:59 | periodieke controle | 14-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 8-02-2022 | 15:42 | periodieke controle | 14-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 12-02-2021 | 16:26 | periodieke controle | 14-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 2-03-2020 | 16:18 | periodieke controle | 14-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 49-XBL-9 | 20-02-2019 | 15:30 | periodieke controle | 14-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 10-02-2026 | 17:00 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 10-02-2026 | 17:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-02-2026 | 17:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2025 | |||||
| 4-02-2025 | 17:00 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 4-02-2025 | 17:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-02-2025 | 17:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 14-02-2024 | 16:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-02-2024 | 16:58 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 13-02-2023 | 14:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-02-2023 | 14:59 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 8-02-2022 | 15:42 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 8-02-2022 | 15:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 12-02-2021 | 16:26 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 2-03-2020 | 16:18 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 2-03-2020 | 16:18 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 49-XBL-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
49-XBL-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49-XBB-9 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 9.335 | 08-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 49-XBF-9 | Kia | Ceed | Hatchback | € 22.135 | 09-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 49-XBG-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.300 | 23-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBH-9 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 25.570 | 31-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBJ-9 | Peugeot | 5008 | MPV | € 36.890 | 11-06-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBK-9 | Opel | Agila | Stationwagen | € 15.159 | 16-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBL-1 | Opel | Agila | Stationwagen | € 13.159 | 11-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBL-2 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 13.747 | 10-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 49-XBL-4 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 14.465 | 11-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBL-6 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.549 | 09-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 49-XBL-8 | Volkswagen | Touran | MPV | € 28.370 | 03-08-2012 | 14,8 jaar | |
| 49-XBL-9 | Mercedes-Benz | 220 | Kampeerwagen | Onbekend | 07-05-2012 | 24,2 jaar | |
| 49-XBP-9 | Opel | Meriva | MPV | € 23.115 | 11-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBR-9 | Renault | Clio | Hatchback | € 16.885 | 16-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBS-9 | Ford | Focus | Hatchback | € 22.248 | 14-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBT-9 | Mercedes-Benz | 350 | Stationwagen | Onbekend | 14-05-2012 | 33,9 jaar | |
| 49-XBV-9 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 37.964 | 18-05-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBX-9 | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 33.735 | 01-06-2012 | 14 jaar | |
| 49-XBZ-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.170 | 18-05-2012 | 14 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.286 en/of een gewicht van ± 2.090 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.200 | 531 cm | 191 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen Ventje | € 49.700 | 510 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 50.900 | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.200 | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Multivan | € 51.300 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Ford Transit | € 45.000 | 556 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.100 | 517 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Volkswagen Smallander | € 53.600 | 490 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| IAV Kombi | € 53.100 | 485 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Opel Movano | € 45.700 | 550 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Ford Nugget | € 51.200 | 494 cm | 196 cm | 2.280 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
| Fiat Ducato | € 47.900 | 545 cm | 209 cm | 2.300 kg |
| Opel Vivaro | € 46.200 | 478 cm | - | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.