08-KXP-7
Er rijden momenteel 106 MC Louis SPA P 700's rond in Nederland. Deze witte P 700 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 mei 2014, dus sinds 12 jaren en 15 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA P700 kampeerwagen rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2007 en mei 2009. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA P700 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 maart 2010. Het voertuig was toen 9 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA P 700 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA P700 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | P700 |
| Lengte | 6,82 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.231 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 maart 2010. Het voertuig was toen 9 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.835 kg |
| Massa rijklaar | 2.935 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 565 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZGVC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.5 l/100km (1 liter op 8,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.54 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 306 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 306 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-KXP-7 | 8-04-2026 | 12:46 | periodieke controle | 17-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 08-KXP-7 | 17-04-2025 | 14:33 | periodieke controle | 17-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 08-KXP-7 | 4-04-2024 | 11:36 | periodieke controle | 13-04-2025 | Nee |
| 08-KXP-7 | 12-04-2023 | 10:46 | periodieke controle | 13-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 08-KXP-7 | 31-03-2022 | 16:51 | periodieke controle | 13-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 08-KXP-7 | 13-04-2021 | 16:28 | periodieke controle | 13-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 08-KXP-7 | 6-04-2020 | 15:33 | periodieke controle | 10-04-2021 | Nee |
| 08-KXP-7 | 10-04-2019 | 09:34 | periodieke controle | 10-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-04-2026 | 12:46 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2025 | |||||
| 17-04-2025 | 14:33 | 501 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 17-04-2025 | 14:33 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 12-04-2023 | 10:46 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 31-03-2022 | 16:51 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2021 | |||||
| 13-04-2021 | 16:28 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-04-2021 | 16:28 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 10-04-2019 | 09:34 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 10-04-2019 | 09:34 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 10-04-2019 | 09:34 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| 10-04-2019 | 09:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA P 700 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-KXP-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-KXP-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08-KXB-7 | Mini | Cooper Clubman | Stationwagen | € 26.303 | 01-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXD-7 | Toyota | Prius | Hatchback | € 32.480 | 03-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXF-7 | Volvo | XC70 | Stationwagen | Onbekend | 22-02-2010 | 21,7 jaar | |
| 08-KXJ-7 | Ford | Ka | MPV | € 10.300 | 25-02-2010 | 16,3 jaar | |
| 08-KXK-7 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.785 | 26-02-2010 | 16,3 jaar | |
| 08-KXL-7 | Ford | Ka | MPV | € 10.051 | 27-02-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXN-7 | Seat | Alhambra | MPV | € 32.220 | 27-02-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXP-1 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.015 | 02-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXP-4 | Citroën | Berlingo | Stationwagen | Onbekend | 23-03-2010 | 21,5 jaar | |
| 08-KXP-5 | Audi | A6 Allroad | Stationwagen | Onbekend | 03-03-2010 | 18,3 jaar | |
| 08-KXP-7 | MC Louis SPA | P 700 | Kampeerwagen | Onbekend | 06-03-2010 | 17 jaar | |
| 08-KXP-8 | Peugeot | 3008 | Stationwagen | € 24.850 | 05-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXP-9 | Nissan | Note | MPV | € 18.941 | 02-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXT-7 | Audi | A5 | Hatchback | € 68.644 | 12-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXV-7 | Kia | Picanto | MPV | € 10.620 | 10-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXX-7 | Peugeot | 207 | Hatchback | € 20.430 | 31-03-2010 | 16,2 jaar | |
| 08-KXZ-7 | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 35.360 | 13-03-2010 | 16,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met lengte van 682 cm een gewicht van ± 2.835 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Adria TIK | 690 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Knaus R11 | 686 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BUT660 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Bürstner BUT664 | 674 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Hobby V65 GE | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Fiat Eg-BE001 | 686 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 654 SL | 689 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Hymer EX 578 | 675 cm | 221 cm | 2.760 kg |
| Capron T64 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Capron T348 | 687 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Capron T66 | 690 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T337 | 690 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Dethleffs Globebus T 004 | 678 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Knaus R18 | 690 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 692 cm | 226 cm | 3.110 kg |
| Weinsberg R52 | 692 cm | 230 cm | 2.800 kg |
| Chausson Trigano FI1 | 677 cm | 226 cm | 2.810 kg |
| MC Louis M700 | 684 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Hymer T 654 CL | 690 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Bürstner BUT615 | 692 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Hobby T 500 Gesc | 675 cm | 217 cm | 2.780 kg |
| Bürstner BT6901 | 689 cm | 230 cm | 2.780 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.