N-267-DB
Er rijden momenteel 129 MC Louis SPA P210's rond in Nederland. Deze witte P210 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 21 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA P 210 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (AACB) nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2004 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA P 210 is helaas onbekend.
Dit voertuig van MC Louis SPA haalt een maximumsnelheid van 128 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze MC Louis SPA P 210 tot de 6% traagste campers.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 september 2021. Het voertuig was toen 15 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA P 210 | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | P 210 |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,22 m |
| Hoogte | 2,74 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 128 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.066 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | RHV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 september 2021. Het voertuig was toen 15 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.395 kg |
| Massa rijklaar | 2.495 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZGVF | |
| Variant AACB | |
| Uitvoering 601SC0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0124*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/1A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-267-DB | 28-04-2026 | 10:21 | periodieke controle | 28-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| N-267-DB | 11-03-2025 | 14:52 | periodieke controle | 21-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| N-267-DB | 21-03-2024 | 17:00 | periodieke controle | 21-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| N-267-DB | 4-05-2022 | 13:56 | periodieke controle | 4-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 28-04-2026 | 10:21 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2025 | |||||
| 11-03-2025 | 14:52 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2024 | |||||
| 21-03-2024 | 17:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 13:56 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 4-05-2022 | 13:56 | 987 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslichten afgeschermd |
| 4-05-2022 | 13:56 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 4-05-2022 | 13:56 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-267-DB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-267-DB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-260-DB | Volvo | XC40 | MPV | € 77.657 | 10-09-2021 | 7,2 jaar | |
| N-262-DB | MC Louis | MC2-73 | Kampeerwagen | € 42.963 | 14-01-2022 | 13,3 jaar | |
| N-263-DB | Ford | Ka | Cabriolet | Onbekend | 10-09-2021 | 22,2 jaar | |
| N-264-DB | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 54.674 | 20-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-265-DB | Mercedes-Benz | Sprinter | Ambulance | € 83.153 | 10-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-266-DB | Peugeot | Rifter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 36.748 | 22-04-2022 | 7,2 jaar | |
| N-267-DB | MC Louis SPA | P210 | Kampeerwagen | Onbekend | 15-09-2021 | 20,2 jaar | |
| N-267-DF | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 36.102 | 20-09-2021 | 5,8 jaar | |
| N-267-DG | Audi | A1 | Hatchback | € 28.380 | 08-01-2022 | 9,9 jaar | |
| N-267-DH | Audi | Q3 | Stationwagen | € 61.968 | 01-10-2021 | 4,7 jaar | |
| N-267-DK | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 45.584 | 23-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-267-DL | Renault | Zoe | Hatchback | € 35.965 | 22-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-267-DN | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 20-10-2021 | 20 jaar | |
| N-267-DP | Ford | Kuga | MPV | € 42.445 | 25-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-267-DR | Ford | Focus | Hatchback | € 30.149 | 02-10-2021 | 9,3 jaar | |
| N-267-DS | Mercedes-Benz | Viano | MPV | Onbekend | 17-02-2009 | 18,1 jaar | |
| N-267-DT | Volvo | V60 | Stationwagen | € 53.589 | 15-11-2021 | 5,3 jaar | |
| N-267-DV | Hyundai | Kona | MPV | € 30.932 | 30-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-267-DX | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 42.918 | 25-09-2021 | 4,9 jaar | |
| N-267-DZ | Volvo | XC90 | Stationwagen | Onbekend | 10-07-2023 | 23,2 jaar | |
| N-268-DB | Seat | Leon | Stationwagen | € 39.104 | 15-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-269-DB | Citroën | Berlingo | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 31.375 | 15-09-2021 | 13,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 600 x 222 cm een gewicht van ± 2.395 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Adria Compact SP | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Capron T58 | 595 cm | 232 cm | 2.610 kg |
| Capron T135 | 595 cm | 232 cm | 2.600 kg |
| Bürstner BT5902 | 599 cm | 220 cm | 2.570 kg |
| Hymer Van 522 | 598 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Dethleffs Globebus T 001 | 599 cm | 218 cm | 2.610 kg |
| Dethleffs Globebus T 002 | 600 cm | 215 cm | 2.630 kg |
| Capron T 60 | 595 cm | 232 cm | 2.540 kg |
| Hymer HV 512 | 602 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Dethleffs Globevan 01 | 596 cm | 215 cm | 2.590 kg |
| Capron T132 | 595 cm | 232 cm | 2.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.