KHS-37-T
Er rijden momenteel 433 Knaus R22's rond in Nederland. Deze witte R22 komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 8 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Knaus R22 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R22) nog 279 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en september 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.900 en € 102.051, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.155 uitkomt. De nieuwwaarde van deze R22 bedraagt € 52.881 incl. BTW en BPM, deze Knaus R22 is daardoor € 10.274 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Deze Knaus R22 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 49.4% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R22 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R22 | 2019
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R22 |
| Lengte | 7,47 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 52.881 |
| Bruto BPM | € 12.767 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL411C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 augustus 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 8 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.970 kg |
| Massa rijklaar | 3.070 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 430 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,88 m (voor) / 2,05 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type K250/3 | |
| Variant R22 | |
| Uitvoering 22E32D8AFC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0770*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 219 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Vergeet ook niet alle Knaus R22 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHS-37-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHS-37-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHS-30-T | Mazda | 6 | Stationwagen | € 46.795 | 08-05-2026 | 7,1 jaar | |
| KHS-31-T | Skoda | Scala | Hatchback | € 29.337 | 08-05-2026 | 0,7 jaar | |
| KHS-32-T | Audi | A3 | Hatchback | € 40.821 | 08-05-2026 | 4 jaar | |
| KHS-33-T | Kia | Ceed | Stationwagen | € 35.304 | 08-05-2026 | 3,5 jaar | |
| KHS-34-T | Kia | Ceed | Stationwagen | € 38.749 | 08-05-2026 | 4,8 jaar | |
| KHS-35-T | Kia | Ceed | Stationwagen | € 35.805 | 08-05-2026 | 4,1 jaar | |
| KHS-36-T | Ford | Kuga | MPV | € 47.729 | 08-05-2026 | 4,1 jaar | |
| KHS-37-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 55.254 | 08-05-2026 | 0,9 jaar | |
| KHS-37-F | Lexus | NX 300h | MPV | € 72.684 | 08-05-2026 | 11 jaar | |
| KHS-37-G | Hyundai | Tucson | MPV | € 47.649 | 08-05-2026 | 4,2 jaar | |
| KHS-37-H | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 99.610 | 08-05-2026 | 0,3 jaar | |
| KHS-37-J | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 45.160 | 08-05-2026 | 9,8 jaar | |
| KHS-37-K | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 55.248 | 08-05-2026 | 3,4 jaar | |
| KHS-37-L | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.812 | 08-05-2026 | 2,4 jaar | |
| KHS-37-N | Peugeot | 2008 | MPV | € 39.891 | 08-05-2026 | 0,8 jaar | |
| KHS-37-P | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 50.515 | 08-05-2026 | 3,2 jaar | |
| KHS-37-R | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 39.749 | 08-05-2026 | 4,2 jaar | |
| KHS-37-T | Knaus | R22 | Kampeerwagen | € 52.881 | 08-05-2026 | 6,7 jaar | |
| KHS-37-V | Lexus | RX 450h | MPV | € 96.133 | 08-05-2026 | 9,3 jaar | |
| KHS-37-X | Volkswagen | Arteon | Stationwagen | € 49.769 | 08-05-2026 | 3,4 jaar | |
| KHS-37-Z | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 51.957 | 08-05-2026 | 2,4 jaar | |
| KHS-38-T | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 08-05-2026 | 18 jaar | |
| KHS-39-T | Volvo | V60 | Stationwagen | € 65.681 | 08-05-2026 | 3,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.155 en/of lengte van 747 cm en/of een gewicht van ± 2.970 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 66.000 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | € 59.000 | 743 cm | 233 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BUT728 | € 59.400 | 744 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Capron T447 | € 58.500 | 740 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT726 | € 66.500 | 740 cm | 230 cm | 3.020 kg |
| Bürstner BT7271 | € 63.700 | 749 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| LMC H737 | € 61.900 | 746 cm | 233 cm | 2.890 kg |
| Capron T68 | € 65.900 | 740 cm | 232 cm | 2.790 kg |
| Dethleffs Trend T 7017 | € 66.800 | 741 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer B 678 | € 62.900 | 750 cm | 235 cm | 3.170 kg |
| LMC T732 | € 62.800 | 755 cm | 232 cm | 2.980 kg |
| Bürstner BT7441 | € 57.500 | 749 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Sun Living S-series S 75 SL | € 62.900 | 742 cm | 238 cm | 2.860 kg |
| Dethleffs Pulse T 7051 Dbm-eb | € 66.100 | 741 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Bürstner BT7272 | € 62.400 | 742 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Rapido S11 | € 68.400 | 757 cm | 235 cm | 3.210 kg |
| Dethleffs T 7051 | € 60.700 | 741 cm | 233 cm | 2.880 kg |
| Carthago Chic C-line I 5.0 | € 62.500 | 748 cm | 234 cm | 3.250 kg |
| Bürstner BT7262 | € 65.500 | 739 cm | 230 cm | 3.010 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.9 | € 64.400 | 745 cm | 234 cm | 3.140 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 61.300 | 741 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Dethleffs T 7010 | € 67.400 | 737 cm | 233 cm | 2.980 kg |
| Capron T068 | € 64.600 | 740 cm | 232 cm | 2.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.