KHT-77-R
Er rijden momenteel 1.034 Knaus R11's rond in Nederland. Deze witte R11 komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Knaus R11 kampeerwagen rijden er nog 231 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.445 en € 92.425, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.032 uitkomt. De nieuwwaarde van deze R11 bedraagt € 40.106 incl. BTW en BPM, deze Knaus R11 is daardoor € 4.926 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 148 km/uur. Deze Knaus R11 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 46.3% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 7 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R11 | 2018
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R11 |
| Lengte | 7,03 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 40.106 |
| Bruto BPM | € 9.735 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 augustus 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 8 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 7 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 augustus 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.680 kg |
| Massa rijklaar | 2.780 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 720 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,88 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type KYL | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 173 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Knaus R11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHT-77-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHT-77-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHT-70-R | BMW | 3-Serie | Cabriolet | Onbekend | 08-05-2026 | 28,6 jaar | |
| KHT-71-R | Audi | Q5 | Hatchback | € 92.411 | 08-05-2026 | 3,2 jaar | |
| KHT-72-R | Tesla | Model Y | MPV | € 58.991 | 08-05-2026 | 3,2 jaar | |
| KHT-73-R | Citroën | C4 | Hatchback | € 29.274 | 08-05-2026 | 4,4 jaar | |
| KHT-74-R | Piaggio | Niet geregistreerd | ? | € 11.053 | 08-05-2026 | 14,1 jaar | |
| KHT-75-R | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 202.959 | 08-05-2026 | 6,8 jaar | |
| KHT-76-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 81.749 | 08-05-2026 | 4,4 jaar | |
| KHT-77-D | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.179 | 08-05-2026 | 15,2 jaar | |
| KHT-77-N | Opel | Zafira Tourer | Stationwagen | € 29.260 | 08-05-2026 | 12,1 jaar | |
| KHT-77-P | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 98.691 | 08-05-2026 | 16,3 jaar | |
| KHT-77-R | Knaus | R11 | Kampeerwagen | € 40.106 | 08-05-2026 | 7,7 jaar | |
| KHT-77-S | Volkswagen | Crafter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 55.896 | 24-04-2018 | 8,1 jaar | |
| KHT-77-X | BMW | X5 | Stationwagen | € 103.818 | 09-05-2026 | 3,7 jaar | |
| KHT-77-Z | Peugeot | 2008 | MPV | € 31.614 | 09-05-2026 | 4,5 jaar | |
| KHT-78-R | Ford | Mustang | Cabriolet | € 100.658 | 08-05-2026 | 8,2 jaar | |
| KHT-79-R | Nissan | Juke | MPV | € 34.690 | 08-05-2026 | 13,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.032 en/of lengte van 703 cm en/of een gewicht van ± 2.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 708 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Hobby T65 GE | € 45.700 | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT7002 | € 42.000 | 699 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 578 GL | € 49.300 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Dethleffs Trend T 6717 | € 43.900 | 696 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Carthago C-compactline I 143 | € 48.600 | 693 cm | 219 cm | 2.830 kg |
| Benimar Tessoro | € 44.600 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Benimar Mileo | € 43.300 | 710 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Chausson 628 EB | € 44.100 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT6905 | € 49.000 | 699 cm | 230 cm | 2.800 kg |
| Capron T339 | € 42.400 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Challenger 288 EB | € 43.600 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| MC Louis MC4-60 | € 42.100 | 699 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Capron T69S | € 46.500 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| MC Louis P700 | € 42.100 | 702 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Laika Caravans S.p.a. Ecovip 309 | € 45.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Hymer T 598 GL | € 44.700 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 44.900 | 708 cm | 231 cm | 2.840 kg |
| Bürstner BT6903 | € 45.500 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Capron T65 | € 46.300 | 700 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Challenger 260 | € 46.300 | 698 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Chausson 640 | € 48.700 | 699 cm | 232 cm | 2.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.