HLL-79-J
Er rijden momenteel 228 Knaus R09's rond in Nederland. Deze grijze R09 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 maart 2026, dus sinds 2 maanden. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Knaus R09 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R09) nog 206 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2006 en februari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.250 en € 134.115, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.805 uitkomt. De nieuwwaarde van deze R09 bedraagt € 71.652 incl. BTW en BPM, deze Knaus R09 is daardoor € 15.153 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze Knaus R09 tot de 14.4% traagste campers.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 mei 2025. Het voertuig was toen 1 maand en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R09 | 2025
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R09 |
| Lengte | 7,00 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,90 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 71.652 |
| Bruto BPM | € 17.229 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DMZ |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 1 maand en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 mei 2025. Het voertuig was toen 1 maand en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 april 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 10 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.978 kg |
| Massa rijklaar | 3.078 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 422 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.300 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,64 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 1,83 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type KSYN1E | |
| Variant R09 | |
| Uitvoering 09D77F8ZVCN4 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1835*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 13.3 l/100km (1 liter op 7,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.3 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 349 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 349 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 240 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Knaus R09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HLL-79-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HLL-79-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HLL-70-J | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 38.542 | 16-04-2025 | 10 jaar | |
| HLL-71-J | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 72.139 | 16-04-2025 | 2,3 jaar | |
| HLL-72-J | Citroën | Berlingo | Stationwagen | Onbekend | 03-06-2025 | 16,8 jaar | |
| HLL-73-J | Mercedes-Benz | Viano | MPV | € 90.216 | 16-04-2025 | 14,7 jaar | |
| HLL-74-J | Capron | Cve 640 | Kampeerwagen | € 46.811 | 30-04-2025 | 4,1 jaar | |
| HLL-75-J | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 19-08-2025 | 16,8 jaar | |
| HLL-76-J | BMW | X5 | Stationwagen | € 113.659 | 16-04-2025 | 5,4 jaar | |
| HLL-77-J | Mercedes-Benz | SLC | Coupe | Onbekend | 16-04-2025 | 46,2 jaar | |
| HLL-78-J | Hyundai | i30 | Hatchback | € 35.634 | 24-05-2025 | 2,4 jaar | |
| HLL-79-B | BMW | X3 | Stationwagen | € 80.668 | 23-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-D | Citroën | E-C3 | Hatchback | € 26.100 | 26-05-2025 | 1 jaar | |
| HLL-79-F | Kia | Picanto | MPV | € 21.590 | 23-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-G | Porsche | Taycan | Stationwagen | € 145.284 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-H | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 59.685 | 23-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-J | Knaus | R09 | Kampeerwagen | € 71.652 | 09-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-K | DFSK | E5 | Stationwagen | € 33.074 | 01-05-2025 | 1 jaar | |
| HLL-79-L | Opel | Frontera | MPV | € 33.098 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLL-79-N | Renault | Scenic | Hatchback | € 45.045 | 08-05-2025 | 1 jaar | |
| HLL-79-P | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 75.241 | 18-04-2025 | 2,4 jaar | |
| HLL-79-R | BMW | iX1 | Stationwagen | € 60.683 | 30-04-2025 | 1 jaar | |
| HLL-79-T | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 74.482 | 17-04-2025 | 2,1 jaar | |
| HLL-79-V | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 38.174 | 17-04-2025 | 13,9 jaar | |
| HLL-79-X | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 38.899 | 18-07-2025 | 4,3 jaar | |
| HLL-79-Z | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 41.212 | 24-04-2025 | 1,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.805 en/of een afmeting van 700 x 220 cm en/of een gewicht van ± 2.978 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B580MC | € 85.600 | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Hymer MLT 580 | € 82.300 | 694 cm | 222 cm | 2.850 kg |
| Weinsberg R53 | € 78.800 | 698 cm | 230 cm | 2.850 kg |
| Carthago C-compactline I 143 | € 92.100 | 695 cm | 219 cm | 2.870 kg |
| Hymer B 588 | € 93.700 | 700 cm | 221 cm | 2.920 kg |
| Dethleffs Globebus T 006 | € 86.200 | 698 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Bürstner BT6801 | € 80.400 | 699 cm | 230 cm | 3.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.