10-LXB-9
Er rijden momenteel 62 Hobby 555's rond in Nederland. Deze witte 555 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 20 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Hobby T 555 FS kampeerwagen rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2007 en april 2010. De nieuwwaarde van deze Hobby T 555 FS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 juli 2010. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Hobby 555 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby T 555 FS | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | T 555 FS |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.264 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 juli 2010. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.060 kg |
| Massa rijklaar | 3.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 340 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-LXB-9 | 4-06-2025 | 10:58 | periodieke controle | 4-07-2026 | Nee |
| 10-LXB-9 | 24-06-2024 | 13:54 | periodieke controle | 4-07-2025 | Nee |
| 10-LXB-9 | 30-06-2023 | 13:36 | periodieke controle | 4-07-2024 | Nee |
| 10-LXB-9 | 1-07-2022 | 14:58 | periodieke controle | 4-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 10-LXB-9 | 1-07-2021 | 13:20 | periodieke controle | 4-07-2022 | Nee |
| 10-LXB-9 | 16-06-2020 | 11:00 | periodieke controle | 4-07-2021 | Nee |
| 10-LXB-9 | 4-07-2019 | 13:32 | periodieke controle | 4-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 1-07-2022 | 14:58 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Hobby 555 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-LXB-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-LXB-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-LXB-2 | Seat | Altea XL | MPV | € 21.851 | 07-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXB-4 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 14.248 | 26-07-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-LXB-5 | Opel | Meriva | MPV | € 22.715 | 09-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXB-6 | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 10.595 | 09-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXB-7 | BMW | Z3 | Cabriolet | Onbekend | 03-05-2011 | 26,2 jaar | |
| 10-LXB-9 | Hobby | 555 | Kampeerwagen | Onbekend | 09-07-2010 | 19,1 jaar | |
| 10-LXD-9 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.404 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXF-9 | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 06-07-2010 | 29 jaar | |
| 10-LXG-9 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.516 | 08-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXK-9 | Renault | Clio | Hatchback | € 15.815 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXL-9 | Toyota | iQ | Coupe | € 15.000 | 14-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXN-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 20-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXP-9 | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 16-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXR-9 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 34.814 | 30-12-2010 | 16,3 jaar | |
| 10-LXS-9 | Ford | Focus | Hatchback | € 23.023 | 21-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 10-LXT-9 | Peugeot | 308 | Stationwagen | Onbekend | 20-08-2010 | 16,7 jaar | |
| 10-LXV-9 | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 42.186 | 16-07-2010 | 15,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 3.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 818 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Adria TIK | 715 cm | 229 cm | 3.120 kg |
| Fiat 244 | 759 cm | 237 cm | 3.020 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 744 cm | 230 cm | 3.360 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 708 cm | 233 cm | 3.340 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 233 cm | 3.050 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
| Adria Twin 640 SGX | 636 cm | 212 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Rapido S6 | 749 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Hymer B 674 SL | 741 cm | 235 cm | 3.280 kg |
| Benimar Tessoro | 744 cm | 232 cm | 3.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.