76-VVK-1
Er rijden momenteel 133 Fiat Eg-df 001's rond in Nederland. Deze Eg-df 001 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Fiat Eg/df 001 kampeerwagen rijden er nog 133 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1999 en november 2003. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 september 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 001 | 2000
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 001 |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.673 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1905cc (1,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 mei 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 11 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 september 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.490 kg |
| Massa rijklaar | 2.590 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-VVK-1 | 1-04-2026 | 12:38 | periodieke controle | 17-04-2027 | Nee |
| 76-VVK-1 | 17-04-2025 | 15:07 | periodieke controle | 17-04-2026 | Nee |
| 76-VVK-1 | 27-03-2024 | 15:27 | periodieke controle | 31-03-2025 | Nee |
| 76-VVK-1 | 30-03-2023 | 15:14 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VVK-1 | 31-03-2022 | 15:49 | periodieke controle | 31-03-2023 | Nee |
| 76-VVK-1 | 25-03-2021 | 14:38 | periodieke controle | 25-03-2022 | Nee |
| 76-VVK-1 | 10-03-2020 | 12:48 | periodieke controle | 10-03-2021 | Nee |
| 76-VVK-1 | 29-07-2019 | 14:04 | periodieke controle | 29-07-2020 | Nee |
| 76-VVK-1 | 18-12-2018 | 16:35 | periodieke controle | 18-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 30-03-2023 | 15:14 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 30-03-2023 | 15:14 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2018 | |||||
| 18-12-2018 | 16:35 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-VVK-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-VVK-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 76-VVD-1 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 27-08-2008 | 17,8 jaar |
| 76-VVG-1 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 26-08-2008 | 17,8 jaar |
| 76-VVK-1 | Fiat | Eg-df 001 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 03-09-2008 | 26 jaar |
| 76-VVK-2 | Iveco | 50C18 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 04-09-2008 | 17,7 jaar |
| 76-VVK-3 | Volkswagen | Transporter | Kipper | ? | Onbekend | 11-09-2008 | 17,7 jaar |
| 76-VVK-6 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 19-09-2008 | 17,7 jaar |
| 76-VVN-1 | Iveco | 35C15 | Opleggertrekker | ? | Onbekend | 09-01-2013 | 13,4 jaar |
| 76-VVX-1 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | ? | € 46.597 | 15-10-2008 | 17,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 225 cm een gewicht van ± 2.490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T67 | 739 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Capron T58 | 623 cm | 233 cm | 2.610 kg |
| Capron T135 | 623 cm | 233 cm | 2.640 kg |
| Capron T448 | 740 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Hymer Ext 588 | 695 cm | 222 cm | 2.710 kg |
| Capron T338 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 6717 | 696 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Ford Transit | - | 225 cm | 2.630 kg |
| Hymer EXT 474 | 658 cm | 221 cm | 2.670 kg |
| MC Louis SPA P210 | 630 cm | 232 cm | 2.510 kg |
| Citroën 290 | - | 223 cm | 2.440 kg |
| Capron T64 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Capron T348 | 687 cm | 233 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.