87-LP-XR
Er rijden momenteel 105 Dethleffs T 5841's rond in Nederland. Deze witte T 5841 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Dethleffs T 5841 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FT3B1C) nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2002 en juni 2005. De nieuwwaarde van deze Dethleffs T 5841 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Dethleffs T 5841 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 5841 | 2003
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 5841 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 127 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.590 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 8140.43S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.470 kg |
| Massa rijklaar | 2.570 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FT3B1C | |
| Uitvoering DAE3428 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*98/14*0193*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO III | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 88/77*2001/27A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-LP-XR | 14-04-2026 | 09:29 | periodieke controle | 23-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 15-04-2025 | 16:10 | periodieke controle | 23-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 25-03-2024 | 14:38 | periodieke controle | 23-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 12-04-2023 | 16:41 | periodieke controle | 23-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 22-04-2022 | 11:07 | periodieke controle | 23-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 9-04-2021 | 12:10 | periodieke controle | 23-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 23-04-2020 | 12:24 | periodieke controle | 23-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 87-LP-XR | 18-01-2019 | 15:40 | periodieke controle | 5-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-04-2026 | 09:29 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2025 | |||||
| 15-04-2025 | 16:10 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 15-04-2025 | 16:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-04-2025 | 16:10 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 25-03-2024 | 14:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 12-04-2023 | 16:41 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2022 | |||||
| 22-04-2022 | 11:07 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 12:10 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-04-2021 | 12:10 | 301 | 5.*.31 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet goed |
2020 | |||||
| 23-04-2020 | 12:24 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 23-04-2020 | 12:24 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-04-2020 | 12:24 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 23-04-2020 | 12:24 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2019 | |||||
| 18-01-2019 | 15:40 | 483 | 5.*.55 | 1 | Achterruitrijlicht glas gerepareerd, bewerkt of verwijderd |
| 18-01-2019 | 15:40 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 18-01-2019 | 15:40 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 5841 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-LP-XR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-LP-XR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 87-LB-XR | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 03-01-2003 | 23,4 jaar | |
| 87-LG-XR | Mazda | 6 | Hatchback | Onbekend | 10-01-2003 | 23,4 jaar | |
| 87-LH-XR | Citroën | Xberb | Hatchback | Onbekend | 08-01-2003 | 35 jaar | |
| 87-LK-XR | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 18-02-2003 | 23,3 jaar | |
| 87-LP-XF | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 04-04-2003 | 23,2 jaar | |
| 87-LP-XH | Audi | TT | Coupe | Onbekend | 30-09-2003 | 22,7 jaar | |
| 87-LP-XP | Volvo | S40 | Sedan | Onbekend | 04-04-2003 | 23,2 jaar | |
| 87-LP-XR | Dethleffs | T 5841 | Kampeerwagen | Onbekend | 09-05-2003 | 23,1 jaar | |
| 87-LS-XR | Citroën | Xsara Picasso | MPV | Onbekend | 09-05-2003 | 23,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.470 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | 600 cm | 227 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 224 cm | 2.710 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Renault Master | 606 cm | 216 cm | 2.600 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.400 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | 685 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 636 cm | 216 cm | 2.640 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Weinsberg R47 | 605 cm | 205 cm | 2.710 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
| Weinsberg R58 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.