ZG-636-P
Er rijden momenteel 32 Dethleffs KW 018's rond in Nederland. Deze grijze KW 018 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2019, dus sinds 7 jaren en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs KW 018 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF9FE) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2011 en augustus 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.037 en € 42.895, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.466 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 018 bedraagt € 38.037 incl. BTW en BPM, deze Dethleffs KW 018 is daardoor € 2.429 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 mei 2019. Het voertuig was toen 7 jaren en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs KW 018 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | KW 018 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.037 |
| Bruto BPM | € 9.353 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 109 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | FIAE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 mei 2019. Het voertuig was toen 7 jaren en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF9FE | |
| Uitvoering M4HP1I4ADTC064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*09 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZG-636-P | 29-04-2026 | 09:59 | periodieke controle | 29-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| ZG-636-P | 16-04-2025 | 10:01 | periodieke controle | 29-05-2026 | Nee |
| ZG-636-P | 30-04-2024 | 14:29 | periodieke controle | 29-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| ZG-636-P | 3-05-2023 | 14:36 | periodieke controle | 29-05-2024 | Nee |
| ZG-636-P | 18-05-2022 | 14:41 | periodieke controle | 29-05-2023 | Nee |
| ZG-636-P | 29-04-2021 | 14:05 | periodieke controle | 29-05-2022 | Nee |
| ZG-636-P | 29-05-2020 | 16:10 | periodieke controle | 29-05-2021 | Nee |
| ZG-636-P | 21-05-2019 | 16:08 | periodieke controle | 21-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 29-04-2026 | 09:59 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-04-2026 | 09:59 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2024 | |||||
| 30-04-2024 | 14:29 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
| 30-04-2024 | 14:29 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
Vergeet ook niet alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZG-636-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZG-636-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZG-630-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.175 | 28-09-2019 | 13,5 jaar | |
| ZG-632-P | Volvo | 242 GLT | Sedan | Onbekend | 17-05-2019 | 42,4 jaar | |
| ZG-633-P | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 22-05-2019 | 17,1 jaar | |
| ZG-635-P | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 42.508 | 31-07-2019 | 7,9 jaar | |
| ZG-636-D | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 18.735 | 16-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-F | Dacia | Logan | Stationwagen | € 18.380 | 28-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-G | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 25.999 | 22-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-H | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 50.220 | 24-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-J | Seat | Ibiza | Hatchback | € 25.421 | 29-11-2019 | 16,1 jaar | |
| ZG-636-K | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 02-08-2019 | 24,1 jaar | |
| ZG-636-N | Mini | Cooper | Stationwagen | € 35.877 | 23-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-P | Dethleffs | KW 018 | Kampeerwagen | € 38.037 | 24-05-2019 | 14 jaar | |
| ZG-636-R | Toyota | Yaris | MPV | € 22.460 | 27-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-S | Citroën | SpaceTourer | MPV | € 54.721 | 06-06-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-T | Nissan | Leaf | MPV | € 32.549 | 29-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-V | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 40.724 | 29-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-X | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 41.979 | 28-05-2019 | 7 jaar | |
| ZG-636-Z | Ford | Kuga | MPV | € 35.790 | 21-05-2019 | 10,3 jaar | |
| ZG-637-P | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 56.837 | 22-05-2019 | 7,6 jaar | |
| ZG-638-P | Saab | 9-3 | Stationwagen | Onbekend | 18-06-2019 | 16,6 jaar | |
| ZG-639-P | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 14-06-2019 | 16,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.466 en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 41.100 | 750 cm | 238 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | € 40.400 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Capron T337 | € 40.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer B 514 SL | € 36.500 | 660 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Benimar Mileo | € 42.500 | 740 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Knaus R16 | € 41.700 | 708 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.000 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 41.200 | 600 cm | 205 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | € 41.400 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 44.500 | 636 cm | 205 cm | 2.930 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 42.000 | 679 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Knaus R07 | € 41.100 | 594 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Bürstner BIT734 | € 41.700 | 739 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.