KBZ-22-H
Er rijden momenteel 395 Benimar Tessoro's rond in Nederland. Deze witte Tessoro komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Benimar Tessoro 425 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (LA) nog 126 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.743 en € 92.953, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.187 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Tessoro 425 bedraagt € 61.807 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Benimar Tessoro 425 € 3.620 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 144 km/uur. Deze Benimar Tessoro 425 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 39.8% traagste campers in Nederland.
Bekijk ook alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Tessoro 425 | 2026
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Tessoro 425 |
| Lengte | 7,21 m |
| Breedte | 2,31 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 144 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 61.807 |
| Bruto BPM | € 14.890 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 121.3 kW (165 pk) |
| Continue vermogen | 121.3 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | BLFB |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1996cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 maart 2029. Het voertuig moet over 2 jaren, 9 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.871 kg |
| Massa rijklaar | 2.971 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 529 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR8 | |
| Variant LA | |
| Uitvoering TT0425BHL0BF305 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0983*26 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 12.4 l/100km (1 liter op 8,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.4 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 326 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 326 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KBZ-22-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KBZ-22-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KBZ-21-H | Tesla | Model Y | MPV | € 47.290 | 31-03-2026 | Nieuw | |
| KBZ-22-B | Volvo | V60 | Stationwagen | € 50.192 | 17-03-2026 | 1,3 jaar | |
| KBZ-22-D | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 17.490 | 17-03-2026 | 4 jaar | |
| KBZ-22-F | Peugeot | 3008 | MPV | € 50.588 | 17-03-2026 | 1,1 jaar | |
| KBZ-22-G | Peugeot | 2008 | MPV | € 38.070 | 17-03-2026 | 0,9 jaar | |
| KBZ-22-H | Benimar | Tessoro | Kampeerwagen | € 61.807 | 20-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-J | Audi | A3 | Hatchback | € 43.620 | 24-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-K | BMW | X5 | Stationwagen | € 85.994 | 17-03-2026 | 6,5 jaar | |
| KBZ-22-L | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 58.324 | 27-03-2026 | Nieuw | |
| KBZ-22-N | BMW | X1 | Stationwagen | € 59.167 | 24-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-P | Kia | Picanto | MPV | € 21.195 | 19-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-R | Hyundai | Inster | MPV | € 26.625 | 30-03-2026 | Nieuw | |
| KBZ-22-S | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 156.630 | 20-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-T | BYD | Seal U | MPV | € 38.620 | 24-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-22-V | Audi | S3 | Hatchback | € 70.890 | 17-03-2026 | 4,4 jaar | |
| KBZ-22-X | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 31.293 | 17-03-2026 | 5,4 jaar | |
| KBZ-22-Z | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 53.765 | 23-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-23-H | BMW | iX1 | Stationwagen | € 44.312 | 26-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-24-H | Ford | Capri | MPV | € 51.898 | 27-03-2026 | Nieuw | |
| KBZ-26-H | Ford | Puma | MPV | € 36.996 | 23-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-27-H | Ford | Puma | MPV | € 34.071 | 26-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-28-H | Xpeng | G6 | Stationwagen | € 49.667 | 20-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBZ-29-H | Audi | RS5 | Niet geregistreerd | Onbekend | 17-03-2026 | 3,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.187 en/of een afmeting van 721 x 231 cm en/of een gewicht van ± 2.871 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R22 | € 59.400 | 722 cm | 234 cm | 2.950 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Chausson 777 | € 57.100 | 720 cm | 233 cm | 3.020 kg |
| Hymer B 674 SL | € 60.000 | 717 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| Rapido S8 | € 52.900 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Knaus R21 | € 54.400 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R15 | € 60.000 | 724 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| LMC T672 | € 59.100 | 726 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Chausson 788 | € 57.600 | 721 cm | 231 cm | 3.040 kg |
| Knaus R04 | € 63.200 | 727 cm | 234 cm | 3.110 kg |
| Hymer T 674 CL | € 56.400 | 729 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Hymer T 588 CL | € 56.900 | 719 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Hymer B 674 | € 54.500 | 722 cm | 235 cm | 3.060 kg |
| Hymer T 674 SL | € 52.800 | 716 cm | 235 cm | 2.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.