BZ-LL-10
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 geconditioneerd voertuig rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 10,00 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 september 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 8 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 oktober 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.060 kg |
| Massa rijklaar | 11.160 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11160 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.340 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-LL-10 | 4-10-2023 | 15:54 | periodieke controle | 8-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-LL-10 | 14-09-2022 | 15:04 | periodieke controle | 8-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-LL-10 | 6-01-2022 | 11:03 | periodieke controle | 6-01-2024 | Nee |
| BZ-LL-10 | 8-10-2021 | 08:41 | periodieke controle | 8-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-LL-10 | 14-09-2020 | 15:14 | periodieke controle | 19-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-LL-10 | 8-01-2020 | 14:16 | periodieke controle | 8-01-2022 | Nee |
| BZ-LL-10 | 23-08-2019 | 10:26 | periodieke controle | 19-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 4-10-2023 | 15:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-10-2023 | 15:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 4-10-2023 | 15:54 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 4-10-2023 | 15:54 | 333 | 5.*.35 | 1 | Ontwateringsventiel op reservoir werkt niet goed |
| 4-10-2023 | 15:54 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| 4-10-2023 | 15:54 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2022 | |||||
| 14-09-2022 | 15:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-09-2022 | 15:04 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-09-2022 | 15:04 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-09-2022 | 15:04 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 14-09-2022 | 15:04 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 8-10-2021 | 08:41 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 8-10-2021 | 08:41 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 14-09-2020 | 15:14 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-09-2020 | 15:14 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 14-09-2020 | 15:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-LL-10 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-LL-10 | 19-02-2018 | Tachograaf | STONERIGE |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-LL-10 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-LL-10
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-LB-10 | DAF | Ftg XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 04-10-2011 | 14,6 jaar |
| BZ-LG-10 | Mercedes-Benz | 1522L | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 13-09-2011 | 14,7 jaar |
| BZ-LJ-10 | VDL | Citea Slf 120 250 | Bus | Onbekend | 29-09-2011 | 14,7 jaar |
| BZ-LL-10 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 19-09-2011 | 14,7 jaar |
| BZ-LL-13 | MAN | TGS | Kipper | Onbekend | 19-09-2011 | 14,7 jaar |
| BZ-LL-18 | MAN | L2000 | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-09-2011 | 26 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.000 x 260 cm een gewicht van ± 11.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1003 cm | 260 cm | 11.860 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1003 cm | 260 cm | 10.950 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| DAF CF 290 FA | 997 cm | 260 cm | 11.660 kg |
| DAF CF 410 FA | 1008 cm | 255 cm | 10.720 kg |
| MAN TGX | 992 cm | 255 cm | 11.660 kg |
| DAF XD 340 FA | 993 cm | 255 cm | 10.610 kg |
| DAF XD 300 FA | 998 cm | 255 cm | 10.060 kg |
| DAF CF 370 FA | 1001 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Renault T | 1004 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Volvo FH | 1002 cm | 255 cm | 11.650 kg |
| DAF FA CF75 | 1006 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| DAF AE 75 PC | 1007 cm | 259 cm | 10.320 kg |
| DAF CF 250 FA | 997 cm | 260 cm | 10.250 kg |
| DAF Fan CF75 | 1001 cm | 255 cm | 12.080 kg |
| DAF CF 330 FA | 1003 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| DAF XD 370 FA | 1002 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 450 FAN | 991 cm | 255 cm | 11.570 kg |
| DAF CF 410 FAN | 1002 cm | 255 cm | 11.660 kg |
| DAF FA CF85 | 997 cm | 255 cm | 11.700 kg |
| DAF CF 260 FA | 1004 cm | 260 cm | 10.090 kg |
| DAF FA CF65 | 1008 cm | 260 cm | 11.050 kg |
| Renault D Wide | 1002 cm | 255 cm | 10.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.