BZ-FS-45
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2026, dus sinds 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Scania P 230 B 4X2 geconditioneerd voertuig rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 9,63 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.920 kg |
| Massa rijklaar | 11.020 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11020 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.980 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FS-45 | 6-05-2026 | 16:16 | periodieke controle | 6-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 21-02-2024 | 09:42 | periodieke controle | 24-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 14-02-2023 | 15:32 | periodieke controle | 14-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 14-02-2023 | 15:28 | periodieke controle | 24-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 10-02-2022 | 16:51 | periodieke controle | 24-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 24-02-2021 | 13:03 | periodieke controle | 24-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 23-02-2021 | 15:45 | periodieke controle | 23-02-2023 | Nee |
| BZ-FS-45 | 27-03-2020 | 14:28 | periodieke controle | 10-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FS-45 | 12-03-2019 | 13:09 | periodieke controle | 12-03-2021 | Nee |
| BZ-FS-45 | 11-03-2019 | 16:05 | periodieke controle | 10-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 16:16 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| 6-05-2026 | 16:16 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 6-05-2026 | 16:16 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-05-2026 | 16:16 | 470 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-05-2026 | 16:16 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 6-05-2026 | 16:16 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2024 | |||||
| 21-02-2024 | 09:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 21-02-2024 | 09:42 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
2023 | |||||
| 14-02-2023 | 15:28 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 10-02-2022 | 16:51 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 24-02-2021 | 13:03 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 24-02-2021 | 13:03 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 24-02-2021 | 13:03 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 24-02-2021 | 13:03 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 24-02-2021 | 13:03 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 24-02-2021 | 13:03 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 27-03-2020 | 14:28 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 27-03-2020 | 14:28 | 584 | 5.*.55 | 3 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 11-03-2019 | 16:05 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 11-03-2019 | 16:05 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FS-45 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-FS-45 | 12-03-2019 | Tachograaf | DCTO1381 |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-FS-45 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-FS-45
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FG-45 | DAF | FA CF85 | Open wagen | Onbekend | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FH-45 | Scania | R 400 B 4X2 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FN-45 | Iveco | 65C18D Euro 4 LD | Brandweerwagen | Onbekend | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FS-41 | DAF | Fan CF75 | Vuilniswagen | Onbekend | 10-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FS-43 | Volvo | Fll 42 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 10-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FS-45 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 10-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FS-46 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 10-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FV-45 | Van Waarde | Waarde PVW7380 | Detailhandel/expositiedoel. | Onbekend | 13-05-2011 | 15,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 963 x 260 cm een gewicht van ± 10.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FM | 966 cm | 255 cm | 11.170 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 254 cm | 10.710 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 972 cm | 255 cm | 11.400 kg |
| MAN TGM | 965 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| Volvo FE | 973 cm | 255 cm | 11.380 kg |
| DAF AE 75 PC | 953 cm | 254 cm | 10.200 kg |
| DAF FA CF75 | 969 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| MAN TGX | 967 cm | 253 cm | 10.370 kg |
| DAF XD 300 FA | 969 cm | 255 cm | 10.080 kg |
| Volvo FL | 963 cm | 255 cm | 11.610 kg |
| DAF XF 480 FAN | 957 cm | 254 cm | 10.320 kg |
| DAF CF 370 FA | 969 cm | 255 cm | 10.900 kg |
| MAN TGS | 972 cm | 255 cm | 11.680 kg |
| DAF CF 290 FA | 964 cm | 255 cm | 10.110 kg |
| DAF Fan XF105 | 954 cm | 252 cm | 10.520 kg |
| DAF FA CF85 | 962 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| DAF XF 460 FAR | 965 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 965 cm | 255 cm | 10.830 kg |
| Iveco AD190S-p | 967 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| DAF XD 370 FA | 953 cm | 255 cm | 10.680 kg |
| DAF Far XF105 | 961 cm | 251 cm | 10.100 kg |
| DAF CF 340 FA | 953 cm | 255 cm | 10.140 kg |
| Iveco 190EL | 962 cm | 257 cm | 9.950 kg |
| DAF FA CF | 968 cm | 254 cm | 9.900 kg |
| Volvo FM9 4X2R FAL8.0 Rad-A4 | 956 cm | 259 cm | 10.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.