BX-NG-89
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 gesloten opbouw rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 9,95 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.535 kg |
| Massa rijklaar | 10.635 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10635 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-NG-89 | 30-01-2024 | 12:10 | periodieke controle | 19-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 30-01-2024 | 11:09 | periodieke controle | 30-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 10-01-2023 | 14:12 | periodieke controle | 19-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 26-01-2022 | 11:05 | periodieke controle | 26-01-2024 | Nee |
| BX-NG-89 | 25-01-2022 | 16:51 | periodieke controle | 19-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 25-01-2021 | 13:23 | periodieke controle | 19-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 4-02-2020 | 10:34 | periodieke controle | 19-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 4-02-2020 | 10:28 | periodieke controle | 4-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-NG-89 | 19-02-2019 | 09:26 | periodieke controle | 19-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 12:10 | 472 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht lichtoppervlak > 25% afgenomen |
2023 | |||||
| 10-01-2023 | 14:12 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-01-2023 | 14:12 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2022 | |||||
| 25-01-2022 | 16:51 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 25-01-2022 | 16:51 | 417 | 5.*.47 | 1 | Gordelsluiting werkt niet |
2021 | |||||
| 25-01-2021 | 13:23 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 25-01-2021 | 13:23 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
2020 | |||||
| 4-02-2020 | 10:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 19-02-2019 | 09:26 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 19-02-2019 | 09:26 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-NG-89 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-NG-89 | 27-02-2018 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-NG-89 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-NG-89
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-ND-89 | Scania | P280 | Vuilniswagen | Onbekend | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| BX-NG-80 | DAF | Fad CF85 | Betonmixer | Onbekend | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| BX-NG-81 | DAF | Fan CF85 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| BX-NG-89 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| BX-NJ-89 | MAN | L 2000 A130 9033103 | Veewagen | Onbekend | 27-04-2010 | 25,6 jaar |
| BX-NZ-89 | Scania | R500 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 20-05-2010 | 16 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 995 x 255 cm een gewicht van ± 10.535 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Antos | 1003 cm | 260 cm | 10.970 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1003 cm | 260 cm | 11.060 kg |
| MAN TGM | 987 cm | 260 cm | 11.350 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| Renault T | 1004 cm | 255 cm | 11.210 kg |
| DAF CF 290 FA | 996 cm | 255 cm | 10.620 kg |
| DAF AE 75 PC | 994 cm | 254 cm | 9.770 kg |
| DAF CF 410 FA | 1002 cm | 255 cm | 10.720 kg |
| DAF XD 340 FA | 993 cm | 255 cm | 10.610 kg |
| DAF XD 300 FA | 998 cm | 255 cm | 10.060 kg |
| DAF CF 370 FA | 1001 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| DAF FA CF75 | 987 cm | 260 cm | 10.840 kg |
| DAF CF 250 FA | 997 cm | 260 cm | 10.250 kg |
| DAF CF 330 FA | 1003 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| DAF AE65CC | 996 cm | 259 cm | 9.490 kg |
| DAF XD 370 FA | 1002 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 450 FAN | 991 cm | 255 cm | 11.570 kg |
| DAF XF 480 FAN | 987 cm | 254 cm | 10.660 kg |
| DAF FA CF | 988 cm | 255 cm | 10.320 kg |
| MAN TGX | 990 cm | 255 cm | 10.660 kg |
| Renault D Wide | 1002 cm | 255 cm | 10.960 kg |
| DAF CF 260 FA | 1004 cm | 260 cm | 10.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.