72-BNG-4
Er rijden momenteel 85 Scania P220's rond in Nederland. Deze P220 komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P220 gecond. zndr temperatuurreg. rijden er nog 85 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2018 en december 2024. De nieuwwaarde van deze Scania P220 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P220 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P220 | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P220 |
| Lengte | 9,75 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gecond. zndr temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 162 kW (220 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6690cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.125 kg |
| Massa rijklaar | 10.225 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10225 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.975 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,35 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type N323 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-BNG-4 | 8-04-2026 | 16:00 | periodieke controle | 24-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 8-04-2026 | 15:56 | inbouw | 8-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 8-04-2026 | 12:00 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 8-04-2026 | 11:52 | uitbouw | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 1-04-2025 | 12:02 | periodieke controle | 24-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 22-10-2024 | 16:24 | inbouw | 22-10-2026 | Nee |
| 72-BNG-4 | 7-05-2024 | 15:36 | periodieke controle | 24-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 19-04-2023 | 15:24 | periodieke controle | 24-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 19-04-2023 | 15:23 | periodieke controle | 19-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 19-05-2022 | 14:48 | periodieke controle | 24-05-2023 | Nee |
| 72-BNG-4 | 5-05-2021 | 14:31 | periodieke controle | 24-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 5-05-2021 | 14:30 | periodieke controle | 5-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 72-BNG-4 | 11-05-2020 | 14:29 | periodieke controle | 24-05-2021 | Nee |
| 72-BNG-4 | 15-05-2019 | 09:43 | periodieke controle | 15-05-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-04-2026 | 16:00 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 8-04-2026 | 16:00 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 8-04-2026 | 12:00 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 8-04-2026 | 12:00 | 941 | 1 | Poging tot inbreuk op de beveiliging | |
2025 | |||||
| 1-04-2025 | 12:02 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-04-2025 | 12:02 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2024 | |||||
| 7-05-2024 | 15:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 7-05-2024 | 15:36 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2023 | |||||
| 19-04-2023 | 15:24 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2021 | |||||
| 5-05-2021 | 14:31 | 389 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-BNG-4 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 72-BNG-4 | 15-05-2019 | Tachograaf | STONERIDGE | ||
| 72-BNG-4 | 22-10-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Scania P220 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-BNG-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-BNG-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 72-BNB-4 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 01-05-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BND-4 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 17-04-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNF-4 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-04-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNG-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-05-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNG-3 | DAF | LF 230 FA | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 17-04-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNG-4 | Scania | P220 | Gecond. zndr temperatuurreg. | Onbekend | 24-05-2019 | 7 jaar |
| 72-BNG-6 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 12-06-2019 | 7 jaar |
| 72-BNG-7 | Volvo | FH | Veewagen | Onbekend | 25-04-2019 | 7,5 jaar |
| 72-BNG-8 | Mercedes-Benz | Atego | Brandweerwagen | Onbekend | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNH-4 | WVT | TGS | Containercarrier | Onbekend | 06-05-2019 | 7,1 jaar |
| 72-BNJ-4 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 12-06-2019 | 7 jaar |
| 72-BNK-4 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 31-07-2019 | 6,8 jaar |
| 72-BNL-4 | Volvo | FH | Kipper | Onbekend | 13-06-2019 | 7 jaar |
| 72-BNN-4 | DAF | CF 450 FAN | Huifopbouw | Onbekend | 02-07-2019 | 9,5 jaar |
| 72-BNP-4 | MAN | TGS | Opleggertrekker | Onbekend | 23-07-2019 | 6,8 jaar |
| 72-BNR-4 | MAN | TGS | Containercarrier | Onbekend | 13-08-2019 | 6,8 jaar |
| 72-BNS-4 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-10-2019 | 6,6 jaar |
| 72-BNT-4 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 11-10-2019 | 6,6 jaar |
| 72-BNX-4 | VDL | Citea Lle-99-electric | Bus | Onbekend | 16-12-2019 | 6,4 jaar |
| 72-BNZ-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 15-11-2019 | 6,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 975 x 260 cm een gewicht van ± 10.125 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 984 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| DAF CF 260 FA | 978 cm | 260 cm | 10.410 kg |
| Volvo FH | 967 cm | 254 cm | 10.650 kg |
| DAF FA CF75 | 981 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 980 cm | 255 cm | 11.030 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.370 kg |
| DAF FA CF65 | 982 cm | 259 cm | 9.750 kg |
| Renault D Wide | 972 cm | 255 cm | 9.510 kg |
| MAN TGM | 965 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| DAF XF 480 FAR | 976 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF LF 250 FA | 984 cm | 260 cm | 10.430 kg |
| DAF CF 290 FA | 978 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| DAF XD 300 FA | 969 cm | 255 cm | 10.080 kg |
| DAF 44 | 979 cm | 255 cm | 10.740 kg |
| DAF CF 300 FA | 984 cm | 255 cm | 10.090 kg |
| DAF CF 340 FA | 982 cm | 255 cm | 10.000 kg |
| DAF CF 320 FA | 982 cm | 255 cm | 9.230 kg |
| DAF CF 370 FA | 969 cm | 255 cm | 10.900 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 980 cm | 259 cm | 10.420 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 260 cm | 10.540 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 974 cm | 260 cm | 9.120 kg |
| Volvo FM | 981 cm | 255 cm | 10.390 kg |
| Volvo FE | 973 cm | 255 cm | 11.060 kg |
| DAF XF 460 FAR | 965 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 330 FA | 984 cm | 255 cm | 10.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.