VDV-16-F
Er rijden momenteel 64.206 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 3 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAR9M) nog 11.252 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en februari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.000 en € 70.178, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 42.034 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic € 1.758 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 151 km/uur. Deze Renault Trafic is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 36.8% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,00 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 151 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.034 |
| Bruto BPM | € 10.193 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M H4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 februari 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 3 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 6 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.690 kg |
| Massa rijklaar | 1.790 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.945 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.945 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.945 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAR9M | |
| Uitvoering MR6SA7010A00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*42 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.3 l/100km (1 liter op 18,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.2 l/100km (1 liter op 16,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AF | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347AF | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDV-16-F | 20-12-2023 | 15:33 | periodieke controle | 6-02-2025 | Nee |
| VDV-16-F | 17-01-2023 | 12:21 | periodieke controle | 6-02-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDV-16-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDV-16-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDV-10-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.122 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-11-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.924 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDV-12-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.034 | 06-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-13-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.525 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-14-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.804 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-15-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 46.161 | 06-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-B | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-01-2020 | 18,4 jaar |
| VDV-16-D | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 45.759 | 02-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDV-16-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.034 | 06-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-G | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 36.060 | 23-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-16-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 55.315 | 17-02-2020 | 6,2 jaar |
| VDV-16-J | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 46.073 | 15-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-K | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 106.347 | 04-03-2020 | 6,2 jaar |
| VDV-16-L | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 34.095 | 22-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-N | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.082 | 11-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-P | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 54.246 | 31-12-2019 | 8,1 jaar |
| VDV-16-R | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 26.376 | 30-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-16-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.252 | 14-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 38.317 | 11-06-2020 | 10,6 jaar |
| VDV-16-V | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 29.251 | 30-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-16-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 27.609 | 17-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-16-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 58.888 | 29-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDV-17-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.209 | 31-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDV-18-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 45.819 | 07-01-2020 | 6,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.276 en/of een afmeting van 500 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.690 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 41.900 | 510 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 42.400 | 499 cm | 191 cm | 1.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.