VDR-56-Z
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAR9M) nog 11.240 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en februari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.000 en € 70.178, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.277 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 41.408 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic € 1.131 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Renault geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 163 km/uur. Deze Renault Trafic is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 38.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,40 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 163 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 41.408 |
| Bruto BPM | € 10.044 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 89 kW (121 pk) |
| Continue vermogen | 89 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M H4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 december 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 5 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 december 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.725 kg |
| Massa rijklaar | 1.825 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAR9M | |
| Uitvoering MK1002612A10 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*37 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y/CE | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDR-56-Z | 2-11-2023 | 14:41 | periodieke controle | 27-12-2024 | Nee |
| VDR-56-Z | 14-11-2022 | 14:24 | periodieke controle | 27-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 14-11-2022 | 14:24 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDR-56-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDR-56-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDR-50-Z | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 27.502 | 21-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-51-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.271 | 23-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-52-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.804 | 20-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-53-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.875 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDR-54-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.350 | 21-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-55-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.176 | 20-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-56-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.107 | 17-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDR-56-D | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 48.517 | 10-12-2019 | 10,1 jaar |
| VDR-56-F | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 53.120 | 13-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDR-56-G | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.271 | 13-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDR-56-H | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 47.653 | 13-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDR-56-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.473 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDR-56-K | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 39.515 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-56-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.282 | 26-10-2020 | 7 jaar |
| VDR-56-N | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 45.661 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-56-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 64.095 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-56-R | Isuzu | Isuzu N/a | Pick-up truck | € 46.456 | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDR-56-T | Renault | Trafic | Speciale groep | € 40.773 | 16-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDR-56-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 50.760 | 24-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-56-X | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 50.164 | 24-12-2019 | 9,9 jaar |
| VDR-56-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.408 | 27-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-57-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.145 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VDR-59-Z | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 30.267 | 17-12-2019 | 6,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.277 en/of een afmeting van 540 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.725 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Volkswagen Transporter | € 43.000 | 541 cm | 199 cm | 1.830 kg |
| Peugeot Expert | € 37.100 | 531 cm | 190 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.