VD-059-P
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 november 2023, dus sinds 2 jaren en 6 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic Dubbele Cabine gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLB0-D) nog 113 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2011 en november 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.181 en € 41.554, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.078 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic Dubbele Cabine bedraagt € 32.527 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic Dubbele Cabine is daardoor € 3.551 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic Dubbele Cabine | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic Dubbele Cabine |
| Lengte | 5,18 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 32.527 |
| Bruto BPM | € 7.916 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R A6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 6 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.887 kg |
| Massa rijklaar | 1.987 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.043 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.620 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type FL-D | |
| Variant FLB0-D | |
| Uitvoering FLB0B6-D5S | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*NKS*0004*04 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-059-P | 15-05-2026 | 10:16 | periodieke controle | 7-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VD-059-P | 21-05-2025 | 12:07 | periodieke controle | 7-06-2026 | Nee |
| VD-059-P | 24-05-2024 | 15:20 | periodieke controle | 7-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-059-P | 17-05-2023 | 16:53 | periodieke controle | 7-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-059-P | 7-06-2022 | 15:43 | periodieke controle | 7-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-059-P | 14-05-2021 | 16:20 | periodieke controle | 18-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-059-P | 4-05-2020 | 14:23 | periodieke controle | 18-05-2021 | Nee |
| VD-059-P | 13-05-2019 | 15:31 | periodieke controle | 18-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-05-2026 | 10:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 24-05-2024 | 15:20 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 24-05-2024 | 15:20 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2023 | |||||
| 17-05-2023 | 16:53 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
2022 | |||||
| 7-06-2022 | 15:43 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2021 | |||||
| 14-05-2021 | 16:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 13-05-2019 | 15:31 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-059-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-059-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-051-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.525 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-052-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-053-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-054-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-055-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 05-06-2013 | 13 jaar |
| VD-056-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-058-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-059-B | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.380 | 21-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-059-K | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.509 | 13-05-2013 | 13 jaar |
| VD-059-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 45.045 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| VD-059-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.527 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| VD-059-R | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.965 | 03-02-2014 | 12,3 jaar |
| VD-059-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.300 | 17-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-059-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.617 | 11-06-2013 | 13 jaar |
| VD-059-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.530 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.078 en/of een afmeting van 518 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.887 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 35.200 | 508 cm | 190 cm | 1.780 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 38.200 | 525 cm | 199 cm | 1.900 kg |
| Hyundai H-1 | € 33.700 | 514 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 39.300 | 514 cm | 189 cm | 1.870 kg |
| Citroën Jumpy | € 37.400 | 518 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Toyota Hilux | € 38.200 | 526 cm | 181 cm | 1.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.