VBX-17-K
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FBR9M) nog 2.575 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.126 en € 66.061, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.691 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 46.415 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 276 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Renault geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 177 km/uur. Daardoor behoort deze Renault Trafic tot de snelste 12.8% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,40 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 177 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 46.415 |
| Bruto BPM | € 11.234 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M D4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 september 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 8 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.885 kg |
| Massa rijklaar | 1.985 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 965 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.950 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.950 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.950 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FBR9M | |
| Uitvoering MH1004612B00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*38 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 159 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Producent heeft herstel gemeld
Renault Nederland N.V.4 juli 2019
Referentiecode RDW: MGP190433
Referentiecode producent: OTS 0D3Z
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: -
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 2.282
De brandstoftank kan plaatselijk te dun zijn en als gevolg lekraken. Lekkage van brandstof. (Nog) niet bekend
Meer informatie via: .
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VBX-17-K | 27-09-2024 | 10:37 | periodieke controle | 27-09-2025 | Nee |
| VBX-17-K | 5-09-2023 | 09:56 | periodieke controle | 26-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VBX-17-K | 28-07-2022 | 09:10 | periodieke controle | 26-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 5-09-2023 | 09:56 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 28-07-2022 | 09:10 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 28-07-2022 | 09:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-07-2022 | 09:10 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VBX-17-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VBX-17-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VBX-11-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.716 | 31-08-2023 | 6,6 jaar |
| VBX-12-K | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.382 | 24-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-13-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.002 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-14-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.178 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-15-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.178 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-16-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.178 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-B | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 28.625 | 18-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 28.220 | 30-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 53.937 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-G | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 31.457 | 20-09-2019 | 7,7 jaar |
| VBX-17-H | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.924 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-J | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 36.774 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 46.415 | 26-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 61.689 | 01-10-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-S | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 40.622 | 03-10-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-17-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 44.787 | 04-10-2019 | 12,4 jaar |
| VBX-17-V | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 80.298 | 23-10-2019 | 7,7 jaar |
| VBX-17-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.268 | 23-12-2019 | 7,2 jaar |
| VBX-17-Z | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 19.332 | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-18-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.408 | 27-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBX-19-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.098 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.691 en/of een afmeting van 540 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.885 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.000 | 549 cm | 206 cm | 2.010 kg |
| Fiat Talento | € 44.100 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.400 | 548 cm | 200 cm | 2.010 kg |
| Isuzu D-Max | € 45.700 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Citroën Jumper | € 42.800 | 542 cm | 205 cm | 2.020 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.600 | 537 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.