VB-316-Z
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic Dubbele Cabine gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLA0-D) nog 19 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.099 en € 35.173, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 32.972 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic Dubbele Cabine bedraagt € 33.797 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic Dubbele Cabine € 825 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic Dubbele Cabine | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic Dubbele Cabine |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 33.797 |
| Bruto BPM | € 8.217 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R A6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.877 kg |
| Massa rijklaar | 1.977 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 813 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.790 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.790 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type FL-D | |
| Variant FLA0-D | |
| Uitvoering FLA0A6-D6S | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*NKS*0004*04 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VB-316-Z | 18-03-2026 | 14:21 | periodieke controle | 25-03-2027 | Nee |
| VB-316-Z | 27-02-2025 | 14:43 | periodieke controle | 25-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 29-02-2024 | 14:46 | periodieke controle | 25-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 16-03-2023 | 13:04 | periodieke controle | 25-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 7-03-2022 | 15:56 | periodieke controle | 25-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 11-02-2021 | 12:12 | periodieke controle | 25-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 13-02-2020 | 13:40 | periodieke controle | 25-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VB-316-Z | 6-02-2019 | 09:20 | periodieke controle | 25-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-02-2025 | 14:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 27-02-2025 | 14:43 | 180 | 5.*.18 | 2 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| 27-02-2025 | 14:43 | 158 | 5.*.13 | 1 | Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
2024 | |||||
| 29-02-2024 | 14:46 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-02-2024 | 14:46 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 29-02-2024 | 14:46 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 29-02-2024 | 14:46 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 16-03-2023 | 13:04 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 7-03-2022 | 15:56 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-03-2022 | 15:56 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 11-02-2021 | 12:12 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 11-02-2021 | 12:12 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 11-02-2021 | 12:12 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 11-02-2021 | 12:12 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 13-02-2020 | 13:40 | 158 | 5.*.13 | 1 | Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| 13-02-2020 | 13:40 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VB-316-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VB-316-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VB-311-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.047 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-313-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.936 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| VB-314-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.619 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-316-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Kipper | € 44.151 | 13-12-2012 | 13,5 jaar |
| VB-316-D | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.623 | 07-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-316-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.494 | 10-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-316-G | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.664 | 04-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-316-J | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 27.239 | 11-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-316-K | Volkswagen | Amarok | Open wagen | € 39.487 | 17-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-316-P | Iveco | 35C13V | Gesloten opbouw | € 51.843 | 09-02-2013 | 15,8 jaar |
| VB-316-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.331 | 21-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-316-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.490 | 25-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-316-V | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.060 | 08-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-316-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.797 | 25-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-317-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.936 | 22-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-318-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.331 | 19-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-319-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.269 | 15-03-2013 | 13,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 32.972 en/of een afmeting van 478 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.877 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Scudo | € 33.200 | 487 cm | 189 cm | 1.720 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 33.000 | 475 cm | 190 cm | 1.900 kg |
| Dangel Jumpy | € 34.500 | 486 cm | 190 cm | 1.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.