3-VLS-55
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 januari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAF5F) nog 21 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en januari 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 45.125 en € 53.855, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.525 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 49.104 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 421 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 49.104 |
| Bruto BPM | € 12.002 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TD6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 januari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.902 kg |
| Massa rijklaar | 2.002 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.498 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MAF5F | |
| Uitvoering MAF5FC | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*08 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 222 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLS-55 | 10-10-2025 | 11:42 | periodieke controle | 23-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLS-55 | 13-10-2023 | 16:36 | periodieke controle | 23-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLS-55 | 20-10-2022 | 15:12 | periodieke controle | 23-10-2023 | Nee |
| 3-VLS-55 | 19-10-2021 | 13:47 | periodieke controle | 23-10-2022 | Nee |
| 3-VLS-55 | 12-10-2020 | 11:34 | periodieke controle | 23-10-2021 | Nee |
| 3-VLS-55 | 18-10-2019 | 15:28 | periodieke controle | 23-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 10-10-2025 | 11:42 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 10-10-2025 | 11:42 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 10-10-2025 | 11:42 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-10-2025 | 11:42 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2023 | |||||
| 13-10-2023 | 16:36 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-10-2023 | 16:36 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VLS-55 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VLS-55
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLB-55 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 30.246 | 11-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLD-55 | Chevrolet | Silverado | Open wagen | € 66.920 | 30-12-2010 | 15,4 jaar |
| 3-VLF-55 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.630 | 08-06-2011 | 15 jaar |
| 3-VLG-55 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 42.454 | 13-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLK-55 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 25.175 | 31-01-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLS-52 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.071 | 21-02-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLS-54 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.537 | 16-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLS-55 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 49.104 | 24-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLS-56 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 56.156 | 24-02-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLT-55 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.294 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLV-55 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.320 | 28-02-2011 | 15,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.525 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.902 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 50.300 | 556 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.