V-36-PHV
Er rijden momenteel 1.871 Renault 4's rond in Nederland. Deze 4 komt uit het jaar 2026 en is nu 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2026, dus sinds 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Renault 4 E-tech Electric gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (RNE) nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2026 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.905 en € 34.771, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.842 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 4 E-tech Electric bedraagt € 34.072 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault 4 E-tech Electric € 230 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Renault 4 E-tech Electric is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.4% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Renault 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault 4 E-tech Electric | 2026
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | 4 E-tech Electric |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 34.072 |
| Bruto BPM | € 687 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd |
| Motorcode(s) | 6AK26 |
| Aantal versnellingen | 1 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2026 |
| Leeftijd | 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 april 2030. Het voertuig moet over 3 jaren, 11 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.397 kg |
| Massa rijklaar | 1.497 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 398 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.895 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.895 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.645 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 990 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 990 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 725 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 725 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,62 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type P01 | |
| Variant RNE | |
| Uitvoering A3BEA5H20000N1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2018/858*00115*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Actieradius snelweg elektrisch | |
| Actieradius (theoretische) WLTP-test 411 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (100 km/u) * 310 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (100 km/u) * 265 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (130 km/u) * 230 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (130 km/u) * 190 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Verbruik, uitstoot en geluidsniveau | |
| Elektrisch verbruik (WLTP) 15,0 kWh/100km (1 kW op 6,7km) | 0 kWh/km (zuinig) (onzuinig) 30 kWh/km |
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 63 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse AX | (schoon) (vervuilend) |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443AX | |
* De WLTP-Test is een laboratorium test en komt daardoor nog steeds niet altijd overeen met de werkelijkheid. Vandaar dat wij ook (bij benadering) een meer realistische schatting maken. Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie.
Vergeet ook niet alle Renault 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-36-PHV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-36-PHV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-30-PHV | Mercedes-Benz | Sprinter | Niet nader aangeduid | € 46.153 | 10-04-2026 | 7,9 jaar |
| V-31-PHV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 67.601 | 10-04-2026 | 4,1 jaar |
| V-32-PHV | Mercedes-Benz | Multi-cab Abk-2401 | Gesloten opbouw | € 74.822 | 10-04-2026 | 1,9 jaar |
| V-33-PHV | Renault | 4 | Gesloten opbouw | € 31.305 | 17-04-2026 | Nieuw |
| V-34-PHV | Ford | F 150 | Pick-up truck | Onbekend | 10-04-2026 | 41,2 jaar |
| V-35-PHV | KG Mobility | Musso | Open laadvloer | € 52.118 | 15-04-2026 | Nieuw |
| V-36-PHB | Ford | Transit | Niet nader aangeduid | € 62.403 | 01-04-2026 | 5 jaar |
| V-36-PHD | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 68.514 | 01-04-2026 | 7,3 jaar |
| V-36-PHF | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.410 | 02-04-2026 | 7,9 jaar |
| V-36-PHG | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.616 | 03-04-2026 | 1,1 jaar |
| V-36-PHH | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.293 | 03-04-2026 | 3,5 jaar |
| V-36-PHJ | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 29.695 | 07-04-2026 | 3,7 jaar |
| V-36-PHK | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 45.792 | 16-04-2026 | Nieuw |
| V-36-PHL | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 30.457 | 08-04-2026 | 3,8 jaar |
| V-36-PHN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.150 | 08-04-2026 | 1,5 jaar |
| V-36-PHP | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 46.772 | 08-04-2026 | 1,7 jaar |
| V-36-PHR | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.839 | 09-04-2026 | 4,9 jaar |
| V-36-PHS | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.946 | 09-04-2026 | 5,3 jaar |
| V-36-PHT | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 63.779 | 17-04-2026 | Nieuw |
| V-36-PHV | Renault | 4 | Gesloten opbouw | € 34.072 | 16-04-2026 | Nieuw |
| V-36-PHX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.220 | 10-04-2026 | 3,7 jaar |
| V-36-PHZ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.379 | 13-04-2026 | 0,2 jaar |
| V-37-PHV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.289 | 10-04-2026 | 2,7 jaar |
| V-38-PHV | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.418 | 10-04-2026 | 12,1 jaar |
| V-39-PHV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.102 | 10-04-2026 | 6,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.842 en/of een afmeting van 414 x 180 cm en/of een gewicht van ± 1.397 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jeep Renegade | € 35.300 | 424 cm | 181 cm | 1.440 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.