VXJ-67-X
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 januari 2024, dus sinds 2 jaren, 4 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A5FK) nog 135 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2011 en juli 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.123 en € 38.763, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.587 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 21.553 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 966 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Peugeot geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 162 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.553 |
| Bruto BPM | € 4.142 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5F01 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.365 kg |
| Massa rijklaar | 1.465 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.945 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.945 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.995 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 685 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 685 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant A5FK | |
| Uitvoering 0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 H | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011H | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VXJ-67-X | 13-04-2026 | 10:48 | periodieke controle | 21-05-2027 | Nee |
| VXJ-67-X | 21-05-2025 | 15:27 | periodieke controle | 21-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VXJ-67-X | 25-04-2024 | 10:05 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VXJ-67-X | 22-03-2024 | 10:22 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 21-05-2025 | 15:27 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 21-05-2025 | 15:27 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 10:05 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 25-04-2024 | 10:05 | 578 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 25-04-2024 | 10:05 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 25-04-2024 | 10:05 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 22-03-2024 | 10:22 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 22-03-2024 | 10:22 | 128 | 5.*.11 | 1 | Lambdawaarde wijkt af |
| 22-03-2024 | 10:22 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VXJ-67-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VXJ-67-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VXJ-60-X | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 55.902 | 05-10-2023 | 3,5 jaar |
| VXJ-61-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.817 | 01-09-2023 | 5,6 jaar |
| VXJ-62-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.676 | 03-08-2023 | 13,9 jaar |
| VXJ-63-X | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 68.759 | 13-03-2024 | 3,5 jaar |
| VXJ-64-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 83.447 | 03-11-2023 | 2,6 jaar |
| VXJ-65-X | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.391 | 29-11-2023 | 6,1 jaar |
| VXJ-66-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 83.447 | 14-12-2023 | 2,5 jaar |
| VXJ-67-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 56.714 | 31-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-D | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 38.122 | 26-08-2023 | 5,7 jaar |
| VXJ-67-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 78.290 | 27-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 39.948 | 27-07-2023 | 5,5 jaar |
| VXJ-67-H | Mercedes-Benz | GLS | Gesloten opbouw | € 103.278 | 24-07-2023 | 9,4 jaar |
| VXJ-67-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 40.114 | 17-08-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-K | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 53.971 | 01-08-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 36.789 | 25-08-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 55.421 | 31-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXJ-67-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 58.404 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| VXJ-67-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.728 | 13-10-2023 | 6,8 jaar |
| VXJ-67-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.290 | 27-03-2024 | 6,1 jaar |
| VXJ-67-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 79.560 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| VXJ-67-V | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 64.054 | 22-11-2023 | 2,5 jaar |
| VXJ-67-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.553 | 25-01-2024 | 13 jaar |
| VXJ-67-Z | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 46.018 | 28-07-2023 | 8,9 jaar |
| VXJ-68-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.187 | 01-09-2023 | 9,6 jaar |
| VXJ-69-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 63.565 | 03-08-2023 | 2,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.587 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.365 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.100 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.900 | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Ford Transit Connect | € 20.100 | 432 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.100 | 434 cm | 180 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.