VGP-72-S
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 september 2020, dus sinds 5 jaren, 8 maanden en 15 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B5FK) nog 207 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2010 en november 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.373 en € 41.781, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.108 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 21.767 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 341 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Peugeot geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 162 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 september 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.767 |
| Bruto BPM | € 4.192 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5F01 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 september 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 8 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 september 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.383 kg |
| Massa rijklaar | 1.483 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 477 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 695 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 695 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant B5FK | |
| Uitvoering 0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*21 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.6 l/100km (1 liter op 10,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VGP-72-S | 22-07-2025 | 16:36 | periodieke controle | 9-09-2026 | Nee |
| VGP-72-S | 7-08-2024 | 15:25 | periodieke controle | 9-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VGP-72-S | 30-08-2023 | 15:29 | periodieke controle | 9-09-2024 | Nee |
| VGP-72-S | 26-08-2022 | 14:07 | periodieke controle | 9-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VGP-72-S | 9-09-2020 | 16:55 | periodieke controle | 9-09-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 7-08-2024 | 15:25 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 26-08-2022 | 14:07 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VGP-72-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VGP-72-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VGP-70-S | DFSK | C31 | Neerklapbare zijschotten | € 21.042 | 15-12-2020 | 6,8 jaar |
| VGP-71-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 37.456 | 08-08-2020 | 10,7 jaar |
| VGP-72-B | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.211 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-D | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.931 | 01-08-2020 | 14 jaar |
| VGP-72-F | Iveco | 35C14 | Gecond. met temperatuurreg. | € 71.141 | 20-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-G | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 56.223 | 24-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.909 | 16-10-2020 | 5,6 jaar |
| VGP-72-J | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 48.018 | 24-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 66.416 | 10-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.484 | 14-11-2020 | 7,7 jaar |
| VGP-72-N | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.867 | 07-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-P | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 60.976 | 13-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 78.424 | 24-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-S | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.767 | 11-09-2020 | 11 jaar |
| VGP-72-T | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.080 | 06-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-72-V | BMW | X5 | Gesloten opbouw | € 86.643 | 05-08-2020 | 11 jaar |
| VGP-72-X | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 87.891 | 29-09-2020 | 5,7 jaar |
| VGP-72-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.493 | 13-08-2020 | 5,8 jaar |
| VGP-74-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 52.444 | 10-02-2021 | 6,3 jaar |
| VGP-75-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.857 | 28-08-2020 | 6,4 jaar |
| VGP-76-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 55.618 | 14-08-2020 | 6,3 jaar |
| VGP-77-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.000 | 09-11-2020 | 5,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.108 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.383 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.900 | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 24.300 | 441 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.