VFS-57-T
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 24 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 66.558 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 18.382 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.5% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 66.558 |
| Bruto BPM | € 16.019 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 mei 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.280 kg |
| Massa rijklaar | 2.380 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.120 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MS | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 12.4 l/100km (1 liter op 8,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.4 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 327 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 327 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 191 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFS-57-T | 13-05-2025 | 08:33 | periodieke controle | 17-05-2026 | Nee |
| VFS-57-T | 23-04-2024 | 16:19 | periodieke controle | 17-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VFS-57-T | 17-05-2023 | 16:55 | periodieke controle | 17-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 23-04-2024 | 16:19 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 23-04-2024 | 16:19 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 23-04-2024 | 16:19 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 17-05-2023 | 16:55 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFS-57-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFS-57-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFS-52-T | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 105.039 | 24-09-2020 | 5,7 jaar |
| VFS-53-T | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.894 | 25-06-2020 | 8,1 jaar |
| VFS-54-T | Ford | Transit | Opleggertrekker | € 77.047 | 23-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-55-T | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 53.945 | 21-04-2020 | 10,6 jaar |
| VFS-56-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 49.787 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-57-B | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.791 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-57-F | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 26.595 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-57-G | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 38.456 | 30-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-57-H | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 37.996 | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| VFS-57-J | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 33.520 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-57-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.743 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-57-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.479 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-57-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 63.562 | 03-06-2020 | 6 jaar |
| VFS-57-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 66.558 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-57-V | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 44.320 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-57-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.330 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-57-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 40.662 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-58-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 66.558 | 30-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-59-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 66.558 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 2.280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.000 | 788 cm | 213 cm | 2.470 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.600 | 751 cm | 218 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | € 49.400 | 769 cm | 218 cm | 2.470 kg |
| Ford Transit | € 48.900 | 702 cm | 220 cm | 2.350 kg |
| Dodge RAM1500 | € 46.500 | 603 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.500 | 605 cm | 213 cm | 2.450 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.800 | 696 cm | 214 cm | 2.470 kg |
| Fiat Ducato | € 49.700 | 742 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.100 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| Ford Transit Custom | € 47.200 | 525 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Citroën Jumper | € 47.300 | 691 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| Ford F 150 | € 51.200 | 570 cm | 203 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35C13 | € 52.000 | 573 cm | 214 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S11 | € 47.800 | 627 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.500 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Iveco Daily | € 50.300 | 667 cm | 207 cm | 2.430 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Iveco Iveco | € 52.300 | 654 cm | 206 cm | 2.450 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Iveco 35C12V | € 48.100 | - | 200 cm | 2.290 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 40C18 | € 46.300 | - | 210 cm | 2.410 kg |
| Fuso Canter | € 46.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.