83-BS-SF
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.620 kg |
| Massa rijklaar | 2.720 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 83-BS-SF | 23-04-2024 | 11:33 | periodieke controle | 23-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 83-BS-SF | 27-03-2023 | 16:50 | periodieke controle | 7-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 83-BS-SF | 7-04-2022 | 12:30 | periodieke controle | 7-04-2023 | Nee |
| 83-BS-SF | 24-02-2021 | 11:43 | periodieke controle | 24-02-2022 | Nee |
| 83-BS-SF | 20-01-2020 | 13:49 | periodieke controle | 22-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 83-BS-SF | 24-01-2019 | 16:25 | periodieke controle | 22-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 23-04-2024 | 11:33 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 23-04-2024 | 11:33 | 055 | 5.*.4 | 1 | Ondersteuning laadvloer/laadruimte ondeugdelijk |
| 23-04-2024 | 11:33 | 186 | 5.*.19 | 4 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 23-04-2024 | 11:33 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 23-04-2024 | 11:33 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 23-04-2024 | 11:33 | 375 | 5.*.41 | 1 | Deur sluit niet goed |
| 23-04-2024 | 11:33 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 23-04-2024 | 11:33 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 27-03-2023 | 16:50 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 27-03-2023 | 16:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 27-03-2023 | 16:50 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 27-03-2023 | 16:50 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 27-03-2023 | 16:50 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 27-03-2023 | 16:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 27-03-2023 | 16:50 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 27-03-2023 | 16:50 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 27-03-2023 | 16:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 20-01-2020 | 13:49 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 20-01-2020 | 13:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 24-01-2019 | 16:25 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 24-01-2019 | 16:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-01-2019 | 16:25 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 83-BS-SF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
83-BS-SF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 83-BK-SF | Iveco | 35C13V | Kampeerwagen | Onbekend | 14-01-2004 | 22,4 jaar |
| 83-BN-SF | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-06-2004 | 22 jaar |
| 83-BP-SF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-10-2004 | 21,6 jaar |
| 83-BS-SF | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-03-2005 | 21,2 jaar |
| 83-BS-SK | Nissan | Patrol | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-04-2005 | 21,2 jaar |
| 83-BS-SN | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-04-2005 | 21,1 jaar |
| 83-BS-SV | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-03-2005 | 21,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.300 | 769 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.200 | 746 cm | 220 cm | 2.750 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.100 | 788 cm | 224 cm | 2.880 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.400 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.900 | 679 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Citroën Jumper | € 48.000 | 610 cm | 213 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | € 47.400 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Fuso Canter | € 48.000 | 695 cm | 223 cm | 2.830 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Iveco 35C15 | € 47.700 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 47.900 | 671 cm | 217 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.100 | 660 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.200 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Iveco 40C18 | € 45.300 | 684 cm | 221 cm | 2.850 kg |
| Iveco 40C13 Euro 4 LD | € 43.900 | - | 221 cm | 2.860 kg |
| Iveco 50C15 | € 48.900 | 733 cm | 221 cm | 2.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.