V-74-LVX
Er rijden momenteel 25.276 Opel Combo's rond in Nederland. Deze Combo komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Combo gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (H) nog 160 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2024 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.178 en € 39.098, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 32.317 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Combo bedraagt € 37.761 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Combo € 5.444 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Opel geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 173 km/uur. Daardoor behoort deze Opel Combo tot de snelste 17.7% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Opel Combo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Combo | 2025
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Combo |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 173 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.761 |
| Bruto BPM | € 11.087 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Continue vermogen | 81 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | HN05 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1199cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juni 2029. Het voertuig moet over 3 jaren, 1 maand en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.304 kg |
| Massa rijklaar | 1.404 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 536 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.140 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 700 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 700 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,79 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type E | |
| Variant H | |
| Uitvoering HNP2-31E5AJ | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0623*32 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 149 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Opel Combo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-74-LVX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-74-LVX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-LVX | Renault/izotermy TIM | Master | Voor vervoer voertuigen | € 60.896 | 26-06-2025 | 1,4 jaar |
| V-71-LVX | Renault/izotermy TIM | Master | Voor vervoer voertuigen | € 60.579 | 25-06-2025 | 1,4 jaar |
| V-72-LVX | Renault/izotermy TIM | Master | Voor vervoer voertuigen | € 60.579 | 26-06-2025 | 1,4 jaar |
| V-74-LVB | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.540 | 26-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVD | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 35.688 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVF | Iveco | 35C12 | Kipper | € 54.984 | 28-06-2025 | 7,1 jaar |
| V-74-LVG | Iveco | 35C21 | Gesloten opbouw | € 71.688 | 24-03-2026 | 1,4 jaar |
| V-74-LVH | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 95.958 | 01-07-2025 | 1,4 jaar |
| V-74-LVJ | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 52.635 | 11-07-2025 | 2,5 jaar |
| V-74-LVK | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 64.069 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVL | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 36.620 | 07-07-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.697 | 25-09-2025 | 5,2 jaar |
| V-74-LVP | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 75.332 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVR | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 51.095 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVS | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 45.633 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVT | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 66.127 | 26-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 50.874 | 30-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-74-LVX | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 37.761 | 30-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-75-LVX | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 37.761 | 30-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-76-LVX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 40.066 | 27-06-2025 | 6,8 jaar |
| V-77-LVX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 80.087 | 18-12-2025 | 1,6 jaar |
| V-78-LVX | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 56.666 | 30-10-2025 | 4,5 jaar |
| V-79-LVX | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 18.170 | 30-03-2012 | 14,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 32.317 en/of een afmeting van 440 x 185 cm en/of een gewicht van ± 1.304 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Partner | € 33.200 | 446 cm | 185 cm | 1.340 kg |
| Citroën Berlingo | € 32.500 | 445 cm | 185 cm | 1.340 kg |
| Toyota ProAce | € 33.200 | 450 cm | 185 cm | 1.340 kg |
| Ford Transit Courier | € 33.800 | 434 cm | 181 cm | 1.340 kg |
| Renault Kangoo | € 32.000 | 449 cm | 186 cm | 1.380 kg |
| Ssangyong XLV | € 35.200 | 444 cm | 180 cm | 1.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel ComboGoogle op afbeeldingen van de Opel Combo
Google op reviews van de Opel Combo
Opel Combo Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Opel Combo Tour L2H1 1.2 Turbo - Autotest en specificaties
Autoreview.nl
Modder, sneeuw, gravel: zo houdt de Opel Combo Cargo 4x4 zich staande
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Opel Combo: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Alles over Opel Combo
Grijze Opel Combo-e is er nu al, de gele volgt
opel combo tour Duitse partner van Franse Berlingo
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/combo/
Autozine.nl
Autotest: Opel Combo Tour (2012 - 2018)
Autotest: Opel Combo-e
Autotest: Opel Combo
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.