34-VV-RK
Er rijden momenteel 858 Nissan King Cab's rond in Nederland. Deze King Cab komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 augustus 2010, dus sinds 15 jaren, 9 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Nissan Pickup King Cab 2.5TD 4WD open wagen rijden er nog 834 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1985 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.006 en € 55.925, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.894 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Pickup King Cab 2.5TD 4WD is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan King Cab voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Pickup King Cab 2.5TD 4WD | 2001
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Pickup King Cab 2.5TD 4WD |
| Breedte | 1,84 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 76 kW (103 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2494cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 augustus 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 9 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.805 kg |
| Massa rijklaar | 1.905 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 740 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.645 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.645 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.445 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.310 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.520 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 500 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 500 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 135 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 34-VV-RK | 27-11-2025 | 12:31 | periodieke controle | 28-11-2026 | Nee |
| 34-VV-RK | 28-11-2024 | 11:02 | periodieke controle | 28-11-2025 | Nee |
| 34-VV-RK | 28-11-2023 | 11:47 | periodieke controle | 28-11-2024 | Nee |
| 34-VV-RK | 16-11-2022 | 14:05 | periodieke controle | 16-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 34-VV-RK | 14-10-2021 | 11:37 | periodieke controle | 14-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 34-VV-RK | 30-09-2020 | 11:09 | periodieke controle | 4-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 34-VV-RK | 4-10-2019 | 11:58 | periodieke controle | 4-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 34-VV-RK | 18-09-2019 | 10:44 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 16-11-2022 | 14:05 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 16-11-2022 | 14:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 14-10-2021 | 11:37 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 14-10-2021 | 11:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 30-09-2020 | 11:09 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 4-10-2019 | 11:58 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 4-10-2019 | 11:58 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 18-09-2019 | 10:44 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 18-09-2019 | 10:44 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
Vergeet ook niet alle Nissan King Cab voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 34-VV-RK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
34-VV-RK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 34-VV-RJ | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-04-2001 | 30,8 jaar |
| 34-VV-RK | Nissan | King Cab | Open wagen | Onbekend | 04-05-2001 | 25,1 jaar |
| 34-VV-RL | Iveco | 29L11V | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-05-2001 | 25,1 jaar |
| 34-VV-RR | Citroën | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 20-04-2001 | 25,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.894 en/of breedte van 184 cm en/of een gewicht van ± 1.805 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 41.300 | 529 cm | 193 cm | 1.960 kg |
| Renault Kangoo | € 40.400 | 463 cm | 186 cm | 1.640 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 42.200 | 499 cm | 191 cm | 1.980 kg |
| Opel Combo-e | € 39.900 | 455 cm | 185 cm | 1.640 kg |
| Peugeot Partner | € 39.500 | 452 cm | 185 cm | 1.640 kg |
| Toyota ProAce | € 41.800 | 514 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Opel Vivaro | € 38.900 | - | 190 cm | 1.990 kg |
| Renault Trafic | € 39.500 | 525 cm | 194 cm | 1.970 kg |
| Peugeot Expert | € 39.600 | 531 cm | 190 cm | 1.850 kg |
| Fiat Scudo | € 40.100 | 514 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Isuzu D-Max | € 41.000 | 530 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Fiat E-Doblò | € 41.500 | 455 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Toyota Hilux | € 40.200 | 531 cm | 184 cm | 1.950 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 44.800 | - | 193 cm | 1.960 kg |
| Ssangyong Korando | € 39.400 | 441 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Ford Ranger | € 39.400 | - | 181 cm | 1.850 kg |
| Dodge Nitro | € 39.600 | 458 cm | 186 cm | 1.930 kg |
| Land Rover Defender | € 42.400 | - | 180 cm | 1.930 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 42.700 | - | 189 cm | 1.850 kg |
| Mitsubishi L200 | € 39.100 | 515 cm | 180 cm | 1.790 kg |
| Citroën Jumpy | € 39.100 | 518 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Toyota HiAce | € 41.200 | - | 180 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 211CDi | € 41.500 | - | 193 cm | 1.900 kg |
| Mercedes-Benz 901.6 211CDi | € 38.500 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Kia Sorento | € 43.800 | - | 189 cm | 1.900 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.