98-BL-LS
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2014, dus sinds 12 jaren en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Nissan Interstar 100.28-308 L gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 100.28-308 L is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 100.28-308 L | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 100.28-308 L |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 2 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 oktober 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.028 kg |
| Massa rijklaar | 2.128 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 672 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 98-BL-LS | 13-10-2020 | 16:56 | periodieke controle | 13-10-2021 | Nee |
| 98-BL-LS | 27-09-2019 | 16:45 | periodieke controle | 27-09-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 98-BL-LS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
98-BL-LS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 98-BG-LS | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-12-2002 | 23,5 jaar |
| 98-BL-LD | Nissan | Kubistar | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-02-2004 | 22,3 jaar |
| 98-BL-LS | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-03-2004 | 22,2 jaar |
| 98-BN-LS | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-05-2004 | 22,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 2.028 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.300 | 563 cm | 201 cm | 2.190 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.300 | 525 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Fiat Ducato | € 45.600 | 568 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.900 | 584 cm | 209 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.100 | 712 cm | 209 cm | 2.200 kg |
| Opel Movano | € 45.700 | 669 cm | 208 cm | 2.170 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.800 | 614 cm | 209 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.800 | 537 cm | 192 cm | 2.130 kg |
| Citroën Jumper | € 44.900 | 654 cm | 209 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | € 45.900 | 578 cm | 209 cm | 2.220 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.100 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit | € 45.300 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 45.700 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 46.300 | 516 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Iveco 35S11 | € 50.100 | 627 cm | 201 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumpy | € 46.800 | 523 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Peugeot Expert | € 46.900 | 517 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35S13 | € 45.400 | - | 201 cm | 2.220 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Freelander | € 47.500 | 445 cm | 191 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.