VX-435-G
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2026, dus sinds 1 maand. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er nog 17.392 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1965 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.307 en € 101.657, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.400 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 54.722 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Vito € 4.322 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2016. Het voertuig was toen 2 jaren en 1 maand oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 54.722 |
| Bruto BPM | € 13.207 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2016. Het voertuig was toen 2 jaren en 1 maand oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2026. Het voertuig moet over 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.070 kg |
| Massa rijklaar | 2.170 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 880 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013K | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VX-435-G | 23-05-2025 | 10:01 | periodieke controle | 11-06-2026 | Nee |
| VX-435-G | 11-06-2024 | 16:23 | periodieke controle | 11-06-2025 | Nee |
| VX-435-G | 6-06-2024 | 16:39 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VX-435-G | 9-06-2023 | 16:30 | periodieke controle | 10-06-2024 | Nee |
| VX-435-G | 3-05-2022 | 15:38 | periodieke controle | 10-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VX-435-G | 9-06-2021 | 15:12 | periodieke controle | 10-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VX-435-G | 10-06-2020 | 15:53 | periodieke controle | 10-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VX-435-G | 28-05-2019 | 11:04 | periodieke controle | 31-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 6-06-2024 | 16:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-06-2024 | 16:39 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
2022 | |||||
| 3-05-2022 | 15:38 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 3-05-2022 | 15:38 | 576 | 5.*.53 | 3 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2021 | |||||
| 9-06-2021 | 15:12 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 10-06-2020 | 15:53 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-06-2020 | 15:53 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-06-2020 | 15:53 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VX-435-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VX-435-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VX-431-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 24.529 | 08-06-2016 | 10 jaar |
| VX-432-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.844 | 06-06-2016 | 10 jaar |
| VX-433-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.844 | 06-06-2016 | 10 jaar |
| VX-434-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.844 | 06-06-2016 | 10 jaar |
| VX-435-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 46.113 | 30-05-2016 | 10 jaar |
| VX-435-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.824 | 03-06-2016 | 10 jaar |
| VX-435-G | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.722 | 13-06-2016 | 12 jaar |
| VX-435-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.616 | 20-06-2016 | 9,9 jaar |
| VX-435-K | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 25.947 | 20-06-2016 | 9,9 jaar |
| VX-435-R | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 26.058 | 04-07-2016 | 9,9 jaar |
| VX-435-S | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 84.231 | 06-07-2016 | 10,8 jaar |
| VX-435-V | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 24.823 | 22-07-2016 | 9,9 jaar |
| VX-436-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.941 | 12-07-2016 | 11,2 jaar |
| VX-437-G | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 56.365 | 15-06-2016 | 10 jaar |
| VX-439-G | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.851 | 02-06-2016 | 10 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.400 en/of breedte van 191 cm en/of een gewicht van ± 2.070 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 50.600 | 548 cm | 200 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.100 | 616 cm | 200 cm | 2.260 kg |
| Toyota Hilux | € 50.500 | 533 cm | 187 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 48.400 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35S13 | € 49.200 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Nissan Navara | € 49.400 | 530 cm | 185 cm | 2.100 kg |
| Ssangyong Rexton | € 50.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.800 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | € 52.800 | 520 cm | 195 cm | 2.110 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Kia Sorento | € 49.300 | 479 cm | 189 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Isuzu D-Max | € 46.300 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Toyota ProAce | € 52.600 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Iveco 35S11 | € 49.300 | 627 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Opel Vivaro | € 50.800 | 516 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.200 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit | € 46.800 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.200 | 525 cm | 201 cm | 2.060 kg |
| Hyundai Terracan | € 47.200 | - | 186 cm | 2.080 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Land Rover Defender | € 53.500 | - | 182 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.