VR-118-T
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 8 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito 109 CDI gesloten opbouw rijden er nog 17.392 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1965 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.307 en € 101.657, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.400 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Vito 109 CDI is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 oktober 2015. Het voertuig was toen 8 jaren en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito 109 CDI | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito 109 CDI |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.795 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 september 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 8 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 oktober 2015. Het voertuig was toen 8 jaren en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.092 kg |
| Massa rijklaar | 2.192 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 578 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,21 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,68 m (voor) / 1,68 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VR-118-T | 4-04-2024 | 16:11 | periodieke controle | 4-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VR-118-T | 7-03-2023 | 16:12 | periodieke controle | 7-03-2024 | Nee |
| VR-118-T | 14-02-2022 | 15:39 | periodieke controle | 25-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VR-118-T | 25-02-2021 | 14:22 | periodieke controle | 25-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VR-118-T | 9-06-2020 | 16:27 | periodieke controle | 30-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VR-118-T | 27-06-2019 | 14:41 | periodieke controle | 30-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 4-04-2024 | 16:11 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 4-04-2024 | 16:11 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-04-2024 | 16:11 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 4-04-2024 | 16:11 | 556 | 5.*.55 | 2 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 4-04-2024 | 16:11 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 4-04-2024 | 16:11 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-04-2024 | 16:11 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 14-02-2022 | 15:39 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 25-02-2021 | 14:22 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 25-02-2021 | 14:22 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 25-02-2021 | 14:22 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 9-06-2020 | 16:27 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VR-118-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VR-118-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VR-111-T | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 45.610 | 19-10-2015 | 13,2 jaar |
| VR-112-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.611 | 26-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-113-T | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 27.692 | 20-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-114-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.908 | 13-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-115-T | Toyota | Hilux | Open laadvloer | € 40.709 | 20-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-118-B | Ssangyong | Rexton | Gesloten opbouw | € 49.110 | 03-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-118-F | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 45.068 | 18-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-118-G | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 30.746 | 01-09-2015 | 10,7 jaar |
| VR-118-H | Land Rover | Defender | Huifopbouw | € 61.214 | 04-02-2016 | 10,3 jaar |
| VR-118-J | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 17.494 | 18-11-2015 | 15,8 jaar |
| VR-118-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.892 | 22-09-2015 | 10,7 jaar |
| VR-118-P | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 34.747 | 23-09-2015 | 14,9 jaar |
| VR-118-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.051 | 06-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-118-T | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-10-2015 | 18,7 jaar |
| VR-118-V | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 55.245 | 30-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-118-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.873 | 27-10-2015 | 10,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.400 en/of breedte van 191 cm en/of een gewicht van ± 2.092 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 50.100 | 616 cm | 200 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Transporter | € 50.600 | 548 cm | 200 cm | 2.170 kg |
| Toyota Hilux | € 51.100 | 543 cm | 187 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35S13 | € 49.200 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Nissan Navara | € 49.400 | 530 cm | 185 cm | 2.100 kg |
| Ssangyong Rexton | € 50.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.800 | 582 cm | 201 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | € 52.800 | 520 cm | 195 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Isuzu D-Max | € 46.300 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Toyota ProAce | € 52.600 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Iveco 35S11 | € 49.300 | 627 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit Custom | € 45.900 | 525 cm | 201 cm | 2.300 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Opel Vivaro | € 50.100 | 516 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.200 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit | € 46.800 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Kia Sorento | € 48.000 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Hyundai Terracan | € 47.200 | - | 186 cm | 2.080 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Land Rover Defender | € 53.500 | - | 182 cm | 2.040 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 52.900 | - | 187 cm | 2.030 kg |
| Volkswagen Kombi | € 54.500 | 519 cm | 187 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.