VPP-59-X
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWU2L305EXX) nog 516 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2020 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.590 en € 73.820, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 56.287 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 66.844 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Vito € 10.557 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 183 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Vito tot de snelste 6.3% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,37 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 183 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 66.844 |
| Bruto BPM | € 16.087 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 654 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1950cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.003 kg |
| Massa rijklaar | 2.103 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 947 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | 100 kg |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWU2L305EXX | |
| Uitvoering 3GJPEX32XXXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*24 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 196 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VPP-59-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VPP-59-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VPP-50-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.627 | 13-07-2022 | 3,9 jaar |
| VPP-51-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 63.606 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-52-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.615 | 28-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-53-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 73.895 | 07-06-2022 | 4 jaar |
| VPP-54-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 74.017 | 26-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-55-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.307 | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-56-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 85.053 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-57-X | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 37.217 | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-58-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 76.853 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-59-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 73.101 | 07-06-2022 | 4 jaar |
| VPP-59-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.362 | 13-04-2022 | 4,4 jaar |
| VPP-59-F | Citroën | Jumper | Neerklapbare zijschotten | € 46.192 | 29-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-59-G | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 25.950 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPP-59-H | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 49.295 | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-59-J | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 72.391 | 22-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPP-59-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.859 | 14-05-2022 | 4 jaar |
| VPP-59-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.536 | 04-10-2022 | 5 jaar |
| VPP-59-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 48.279 | 12-05-2022 | 8,1 jaar |
| VPP-59-P | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 53.984 | 31-08-2022 | 3,7 jaar |
| VPP-59-R | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 54.841 | 19-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPP-59-S | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 91.645 | 01-06-2022 | 4 jaar |
| VPP-59-T | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 14.300 | 25-04-2022 | 15,3 jaar |
| VPP-59-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.263 | 15-09-2022 | 9,5 jaar |
| VPP-59-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.844 | 17-05-2022 | 4 jaar |
| VPP-59-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.290 | 20-05-2022 | 11,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 56.287 en/of een afmeting van 537 x 193 cm en/of een gewicht van ± 2.003 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 55.600 | 540 cm | 190 cm | 2.120 kg |
| Renault Trafic | € 54.800 | 544 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Toyota Hilux | € 55.500 | 535 cm | 187 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Kombi | € 59.100 | 530 cm | 190 cm | 2.100 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan Navara | € 53.500 | 528 cm | 185 cm | 2.000 kg |
| Ford Ranger | € 58.600 | 536 cm | 187 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 56.400 | 530 cm | 189 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit Custom | € 59.300 | 544 cm | 203 cm | 2.140 kg |
| Toyota ProAce | € 55.400 | 531 cm | 192 cm | 2.030 kg |
| Iveco 40C21 | € 58.500 | 543 cm | 202 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Bus | € 59.600 | 527 cm | 190 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.