VP-810-B
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 6 maanden en 17 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (VAA31280N) nog 671 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en juni 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.475 en € 88.698, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.914 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 30.458 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 19.456 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juni 2015. Het voertuig was toen 1 jaar, 7 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,01 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 188 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 30.458 |
| Bruto BPM | € 10.594 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.940 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 november 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 6 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juni 2015. Het voertuig was toen 1 jaar, 7 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 9 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.931 kg |
| Massa rijklaar | 2.031 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 769 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant VAA31280N | |
| Uitvoering 2M3C1S23 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*05 | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans)23 september 2021
Referentiecode RDW: MGP210579
Referentiecode producent: 0797185 - NC2II6515R
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 11.549
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 21.430
Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VP-810-B | 9-12-2024 | 08:34 | periodieke controle | 9-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 4-12-2024 | 08:30 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 7-11-2023 | 13:39 | periodieke controle | 14-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 17-10-2022 | 16:58 | periodieke controle | 14-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 8-11-2021 | 16:46 | periodieke controle | 14-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 13-11-2020 | 16:40 | periodieke controle | 14-11-2021 | Nee |
| VP-810-B | 12-11-2020 | 16:48 | periodieke controle | 14-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VP-810-B | 4-11-2019 | 13:51 | periodieke controle | 14-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 9-12-2024 | 08:34 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 4-12-2024 | 08:30 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
2023 | |||||
| 7-11-2023 | 13:39 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 17-10-2022 | 16:58 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 17-10-2022 | 16:58 | 393 | 5.*.43 | 2 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 17-10-2022 | 16:58 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2021 | |||||
| 8-11-2021 | 16:46 | 591 | 5.*.59a | 1 | Verlichting asymmetrisch t.o.v. het midden |
| 8-11-2021 | 16:46 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 8-11-2021 | 16:46 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2020 | |||||
| 12-11-2020 | 16:48 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 12-11-2020 | 16:48 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 12-11-2020 | 16:48 | 999 | nl13 | 1 | iom keurmeester steekproefcontrolerapport niet ondertekend i |
| 12-11-2020 | 16:48 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 12-11-2020 | 16:48 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 4-11-2019 | 13:51 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 4-11-2019 | 13:51 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 4-11-2019 | 13:51 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 4-11-2019 | 13:51 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VP-810-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VP-810-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VP-810-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 30.458 | 27-06-2015 | 12,6 jaar |
| VP-810-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 30.226 | 10-06-2015 | 11 jaar |
| VP-810-H | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 46.326 | 26-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-J | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.900 | 30-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 35.690 | 20-06-2015 | 11 jaar |
| VP-810-N | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 25.648 | 26-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-P | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 30.470 | 30-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 55.667 | 10-09-2015 | 10,7 jaar |
| VP-810-S | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.970 | 08-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 28.980 | 16-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-V | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.985 | 17-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-810-X | Land Rover | Range Rover | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-05-2003 | 24,3 jaar |
| VP-810-Z | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 42.077 | 30-07-2015 | 10,8 jaar |
| VP-815-B | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 34.355 | 11-06-2015 | 11 jaar |
| VP-817-B | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 36.339 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| VP-819-B | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 18.420 | 15-05-2015 | 11,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.914 en/of een afmeting van 501 x 191 cm en/of een gewicht van ± 1.931 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 48.500 | 505 cm | 191 cm | 2.110 kg |
| Opel Vivaro | € 48.700 | 504 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Renault Kangoo E-tech | € 54.500 | 494 cm | 183 cm | 1.960 kg |
| Nissan Townstar | € 46.600 | 495 cm | 183 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35C17 | € 53.000 | 504 cm | 200 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.