V-96-PLP
Er rijden momenteel 71.095 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWX45280VXX) nog 417 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en december 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.307 en € 69.909, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.312 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 43.422 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 890 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze Mercedes-Benz Vito is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,37 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.422 |
| Bruto BPM | € 10.523 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Continue vermogen | 75 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1750cc (1,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.898 kg |
| Massa rijklaar | 1.998 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 802 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.490 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.490 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.200 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.200 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWX45280VXX | |
| Uitvoering 3RNP5X83BEXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*20 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 204 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 177 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-96-PLP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-96-PLP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-91-PLP | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 39.771 | 12-05-2026 | 5,2 jaar |
| V-92-PLP | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.057 | 12-05-2026 | 4,1 jaar |
| V-93-PLP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.785 | 12-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-94-PLP | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 74.917 | 12-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-95-PLP | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 47.734 | 12-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-96-PLB | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 28.798 | 06-05-2026 | 5,3 jaar |
| V-96-PLD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 54.619 | 06-05-2026 | 2,8 jaar |
| V-96-PLF | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-04-2006 | 20,1 jaar |
| V-96-PLL | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 69.031 | 12-05-2026 | Nieuw |
| V-96-PLN | Mercedes-Benz | 320 | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-10-2007 | 18,6 jaar |
| V-96-PLP | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.422 | 12-05-2026 | 5,1 jaar |
| V-97-PLP | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 33.796 | 12-05-2026 | 3,4 jaar |
| V-98-PLP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 54.944 | 12-05-2026 | 6 jaar |
| V-99-PLP | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 53.913 | 12-05-2026 | 3,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.312 en/of een afmeting van 537 x 193 cm en/of een gewicht van ± 1.898 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Fiat Talento | € 44.100 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen Transporter | € 43.900 | 546 cm | 199 cm | 1.850 kg |
| Nissan NV300 | € 44.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
| Isuzu D-Max | € 45.000 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Nissan Navara | € 45.300 | 531 cm | 185 cm | 1.940 kg |
| Ford Ranger | € 43.900 | 544 cm | 185 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 40.500 | 540 cm | 196 cm | 2.030 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.