85-BLR-7
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3BT21AXA170) nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2014 en mei 2021. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,31 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 330 kW (449 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 4 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.037 kg |
| Massa rijklaar | 8.137 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8137 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.363 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 12.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-A | |
| Variant KSDM3BT21AXA170 | |
| Uitvoering A080C1GADSAXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0727*15 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-BLR-7 | 10-02-2025 | 15:19 | periodieke controle | 17-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 85-BLR-7 | 11-09-2024 | 08:47 | inbouw | 11-09-2026 | Nee |
| 85-BLR-7 | 16-02-2024 | 09:19 | periodieke controle | 17-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 85-BLR-7 | 16-01-2023 | 14:07 | periodieke controle | 17-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 85-BLR-7 | 16-01-2023 | 10:35 | periodieke controle | 16-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 85-BLR-7 | 20-12-2021 | 15:42 | periodieke controle | 17-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 85-BLR-7 | 18-02-2021 | 14:20 | periodieke controle | 18-02-2023 | Nee |
| 85-BLR-7 | 17-02-2021 | 15:32 | periodieke controle | 17-02-2022 | Nee |
| 85-BLR-7 | 4-01-2019 | 10:35 | periodieke controle | 4-01-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 10-02-2025 | 15:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-02-2025 | 15:19 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 10-02-2025 | 15:19 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 10-02-2025 | 15:19 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-02-2025 | 15:19 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-02-2025 | 15:19 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-02-2025 | 15:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-02-2025 | 15:19 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 10-02-2025 | 15:19 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 10-02-2025 | 15:19 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-02-2025 | 15:19 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-02-2025 | 15:19 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 16-02-2024 | 09:19 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 16-02-2024 | 09:19 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-02-2024 | 09:19 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-02-2024 | 09:19 | 082 | 5.*.9 | 1 | Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 16-02-2024 | 09:19 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 16-02-2024 | 09:19 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 16-02-2024 | 09:19 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-02-2024 | 09:19 | 421 | 5.*.47 | 2 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 16-02-2024 | 09:19 | 429 | 5.*.48 | 2 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 16-02-2024 | 09:19 | 431 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming ontbreekt |
| 16-02-2024 | 09:19 | 475 | 5.*.55 | 5 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 16-01-2023 | 14:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-01-2023 | 14:07 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-01-2023 | 14:07 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2021 | |||||
| 20-12-2021 | 15:42 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-12-2021 | 15:42 | 375 | 5.*.41 | 1 | Deur sluit niet goed |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-BLR-7 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 85-BLR-7 | 11-09-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-BLR-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-BLR-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 85-BLG-7 | Scania | S520 | Opleggertrekker | Onbekend | 12-12-2018 | 7,5 jaar |
| 85-BLH-7 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 24-09-2018 | 7,7 jaar |
| 85-BLK-7 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 19-10-2018 | 7,6 jaar |
| 85-BLN-7 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLR-1 | Iveco | AS440ST-p LNG | Opleggertrekker | Onbekend | 02-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLR-5 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-02-2019 | 7,3 jaar |
| 85-BLR-6 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 22-01-2019 | 7,3 jaar |
| 85-BLR-7 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLR-8 | Mercedes-Benz | Antos | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 17-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLR-9 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 02-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLS-7 | Volvo | FL | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2019 | 7,4 jaar |
| 85-BLV-7 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 12-03-2019 | 7,2 jaar |
| 85-BLX-7 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 20-02-2019 | 7,3 jaar |
| 85-BLZ-7 | MAN | TGS | Open laadvloer | Onbekend | 25-02-2019 | 7,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 631 x 250 cm een gewicht van ± 8.037 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XF 480 FTG | 640 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF XF 480 FT | 641 cm | 255 cm | 7.930 kg |
| DAF XF 480 FTP | 626 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| Iveco AS440T-p | 625 cm | 255 cm | 8.070 kg |
| DAF XG 450 FT | 638 cm | 255 cm | 7.740 kg |
| DAF Ftg XF105 | 640 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| DAF XF 440 FTG | 634 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF 44 | 640 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Scania R410 | 639 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| DAF XF 450 FTG | 632 cm | 255 cm | 8.530 kg |
| DAF XF 440 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.590 kg |
| Iveco AS440STx-p | 637 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| DAF XF 460 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| Volvo FM | 626 cm | 254 cm | 8.150 kg |
| Scania R500 | 637 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| DAF Ftg XF | 637 cm | 251 cm | 8.570 kg |
| Scania R440 | 636 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania G410 | 640 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| DAF 400 | 631 cm | 255 cm | 8.430 kg |
| Scania R143 | 641 cm | 250 cm | 8.140 kg |
| DAF Ftg CF85 | 640 cm | 254 cm | 8.250 kg |
| MAN TGX | 632 cm | 252 cm | 8.300 kg |
| DAF XG 480 FT | 640 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Scania P450 | 629 cm | 254 cm | 8.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.