82-BPS-6
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 9 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros huifopbouw rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Mercedes-Benz Actros tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 8,55 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 310 kW (421 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 augustus 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 9 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.712 kg |
| Massa rijklaar | 11.812 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11812 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.188 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-0-A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPS-6 | 29-07-2025 | 09:41 | periodieke controle | 21-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 29-07-2025 | 09:37 | inbouw | 29-07-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 2-08-2024 | 16:22 | periodieke controle | 21-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 6-03-2024 | 11:50 | periodieke controle | 6-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 6-03-2024 | 11:32 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 31-07-2023 | 11:10 | periodieke controle | 21-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 12-08-2022 | 11:52 | periodieke controle | 21-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BPS-6 | 7-03-2022 | 10:02 | periodieke controle | 7-03-2024 | Nee |
| 82-BPS-6 | 28-07-2021 | 14:45 | periodieke controle | 21-08-2022 | Nee |
| 82-BPS-6 | 18-09-2020 | 10:57 | periodieke controle | 18-09-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 29-07-2025 | 09:41 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-07-2025 | 09:41 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 2-08-2024 | 16:22 | 358 | 5.*.38 | 1 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
| 2-08-2024 | 16:22 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-03-2024 | 11:32 | 941 | 1 | Poging tot inbreuk op de beveiliging | |
| 6-03-2024 | 11:32 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 6-03-2024 | 11:32 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2023 | |||||
| 31-07-2023 | 11:10 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 31-07-2023 | 11:10 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 12-08-2022 | 11:52 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPS-6 | onbekend | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-BPS-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-BPS-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 82-BPB-6 | MAN | TGS | Kipper | Onbekend | 05-12-2019 | 6,5 jaar |
| 82-BPD-6 | MAN | TGS | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 20-12-2019 | 11,1 jaar |
| 82-BPF-6 | Scania | P280 | Vuilniswagen | Onbekend | 14-01-2020 | 6,4 jaar |
| 82-BPH-6 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 12-03-2020 | 6,2 jaar |
| 82-BPJ-6 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 18-03-2020 | 6,2 jaar |
| 82-BPK-6 | Scania | G410 | Opleggertrekker | Onbekend | 03-07-2020 | 5,9 jaar |
| 82-BPP-6 | DAF | LF 180 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 24-06-2020 | 5,9 jaar |
| 82-BPS-2 | Scania | G450 | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 07-08-2020 | 5,8 jaar |
| 82-BPS-3 | Iveco | 70C18 | Speciale groep | Onbekend | 12-08-2020 | 5,8 jaar |
| 82-BPS-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 05-11-2020 | 9,9 jaar |
| 82-BPS-6 | Mercedes-Benz | Actros | Huifopbouw | Onbekend | 21-08-2020 | 5,8 jaar |
| 82-BPS-7 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 25-08-2020 | 5,8 jaar |
| 82-BPS-8 | Volvo | FH | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 27-08-2020 | 5,7 jaar |
| 82-BPS-9 | DAF | CF 260 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 31-08-2020 | 5,7 jaar |
| 82-BPT-6 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 11-09-2020 | 12,3 jaar |
| 82-BPV-6 | Ginaf | X6 3232 S | Kipper | Onbekend | 01-10-2020 | 5,6 jaar |
| 82-BPZ-6 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 16-12-2020 | 5,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 855 x 255 cm een gewicht van ± 11.712 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF CF 410 FAS | 863 cm | 254 cm | 12.410 kg |
| Volvo FM | 857 cm | 254 cm | 11.570 kg |
| DAF 400 | 858 cm | 254 cm | 12.000 kg |
| DAF XD 410 FAN | 863 cm | 255 cm | 12.300 kg |
| DAF AS75PC | 859 cm | 250 cm | 11.740 kg |
| Volvo FE | 853 cm | 254 cm | 11.540 kg |
| DAF CF 300 FAN | 860 cm | 254 cm | 12.820 kg |
| Volvo FM9 6X2R FAL9.0 Radt-A8 | 858 cm | 253 cm | 11.560 kg |
| Scania R540 | 852 cm | 255 cm | 10.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.