79-BDD-2
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 8 maanden en 19 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros 1844 LS opleggertrekker rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros 1844 LS is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros 1844 LS | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros 1844 LS |
| Lengte | 6,38 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 320 kW (435 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 11946cc (11,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 september 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 8 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 juni 2026. Het voertuig moet over 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.100 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8100 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 934.03 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2005/55*2008/74K | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 79-BDD-2 | 25-06-2025 | 11:42 | periodieke controle | 25-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 25-06-2025 | 11:38 | periodieke controle | 25-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 23-07-2024 | 13:56 | periodieke controle | 12-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 8-09-2023 | 10:58 | periodieke controle | 12-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 7-09-2023 | 10:27 | periodieke controle | 7-09-2025 | Nee |
| 79-BDD-2 | 7-09-2022 | 15:12 | periodieke controle | 12-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 2-09-2021 | 09:55 | periodieke controle | 12-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 1-09-2021 | 13:10 | periodieke controle | 1-09-2023 | Nee |
| 79-BDD-2 | 6-08-2020 | 10:31 | periodieke controle | 12-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 79-BDD-2 | 28-08-2019 | 10:28 | periodieke controle | 28-08-2021 | Nee |
| 79-BDD-2 | 9-08-2019 | 09:05 | periodieke controle | 12-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-06-2025 | 11:38 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 25-06-2025 | 11:38 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
2024 | |||||
| 23-07-2024 | 13:56 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 8-09-2023 | 10:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-09-2023 | 10:58 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 8-09-2023 | 10:58 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 8-09-2023 | 10:58 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2022 | |||||
| 7-09-2022 | 15:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 7-09-2022 | 15:12 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-09-2022 | 15:12 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2021 | |||||
| 2-09-2021 | 09:55 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 2-09-2021 | 09:55 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 2-09-2021 | 09:55 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 2-09-2021 | 09:55 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2020 | |||||
| 6-08-2020 | 10:31 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 9-08-2019 | 09:05 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-08-2019 | 09:05 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 79-BDD-2 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 79-BDD-2 | 25-08-2017 | Tachograaf | CONTINENTAL |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 79-BDD-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
79-BDD-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 79-BDB-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 29-10-2013 | 12,6 jaar |
| 79-BDD-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 12-09-2013 | 12,7 jaar |
| 79-BDD-4 | MAN | LE220C | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 18-09-2013 | 24,2 jaar |
| 79-BDF-2 | Scania | PRT | Opleggertrekker | Onbekend | 10-10-2013 | 21,4 jaar |
| 79-BDH-2 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 21-11-2013 | 12,5 jaar |
| 79-BDK-2 | Renault | Opleggertrekker | Onbekend | 27-12-2013 | 12,4 jaar | |
| 79-BDN-2 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 27-12-2013 | 12,4 jaar |
| 79-BDS-2 | Freightliner | Curb Side | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-04-2014 | 27,3 jaar |
| 79-BDT-2 | Scania | P370 | Opleggertrekker | Onbekend | 01-07-2014 | 11,9 jaar |
| 79-BDV-2 | Scania | G410 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 07-05-2014 | 12,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 638 x 250 cm een gewicht van ± 8.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XG 480 FT | 646 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| DAF XF 480 FTG | 644 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF Xg+ 480 FT | 648 cm | 255 cm | 8.180 kg |
| MAN TGX | 648 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| DAF XG 450 FT | 638 cm | 255 cm | 7.740 kg |
| DAF XG 530 FT | 646 cm | 255 cm | 8.230 kg |
| DAF XF 440 FTG | 634 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF Ftg XF105 | 640 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| DAF 44 | 640 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Iveco AS440STx-p | 643 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| Scania R410 | 639 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| DAF XF 450 FTG | 632 cm | 255 cm | 8.530 kg |
| DAF XF 440 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.590 kg |
| Volvo FM | 642 cm | 253 cm | 8.310 kg |
| Scania R420 | 647 cm | 255 cm | 8.770 kg |
| DAF XF 480 FT | 643 cm | 255 cm | 8.320 kg |
| DAF XF 460 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| Scania R500 | 637 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| DAF XF 480 FTP | 647 cm | 255 cm | 8.350 kg |
| DAF Ftg XF | 637 cm | 251 cm | 8.570 kg |
| Scania R440 | 636 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania G410 | 640 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Scania R143 | 641 cm | 250 cm | 8.140 kg |
| DAF Ftg CF85 | 640 cm | 254 cm | 8.250 kg |
| Scania P450 | 629 cm | 254 cm | 8.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.