74-BJT-3
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2017 en is nu 8 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,35 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 330 kW (449 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juli 2017 |
| Leeftijd | 8 jaren, 10 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.105 kg |
| Massa rijklaar | 8.205 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8205 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 104 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 104 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-BJT-3 | 25-03-2024 | 13:45 | inbouw | 25-03-2026 | Nee |
| 74-BJT-3 | 25-03-2024 | 10:29 | periodieke controle | 10-04-2025 | Nee |
| 74-BJT-3 | 17-03-2023 | 15:52 | periodieke controle | 10-04-2024 | Nee |
| 74-BJT-3 | 17-03-2023 | 14:48 | periodieke controle | 17-03-2025 | Nee |
| 74-BJT-3 | 21-03-2022 | 11:25 | periodieke controle | 10-04-2023 | Nee |
| 74-BJT-3 | 29-04-2021 | 11:50 | periodieke controle | 29-04-2023 | Nee |
| 74-BJT-3 | 19-02-2021 | 15:36 | periodieke controle | 10-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 74-BJT-3 | 10-04-2020 | 14:33 | periodieke controle | 10-04-2021 | Nee |
| 74-BJT-3 | 3-06-2019 | 13:33 | periodieke controle | 28-07-2020 | Nee |
| 74-BJT-3 | 3-06-2019 | 13:29 | periodieke controle | 3-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 19-02-2021 | 15:36 | 979 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming niet volgens voorschrift |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-BJT-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 74-BJT-3 | 3-06-2019 | Tachograaf | CONTINENTAL | ||
| 74-BJT-3 | 25-03-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-BJT-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-BJT-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 74-BJB-3 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 19-01-2017 | 9,4 jaar |
| 74-BJD-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 27-01-2017 | 9,3 jaar |
| 74-BJF-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 13-02-2017 | 9,3 jaar |
| 74-BJG-3 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 06-03-2017 | 9,2 jaar |
| 74-BJH-3 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-04-2017 | 9,2 jaar |
| 74-BJJ-3 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 04-04-2017 | 9,2 jaar |
| 74-BJS-3 | VDL | Citea Lle-120-255 | Bus | Onbekend | 27-07-2017 | 8,8 jaar |
| 74-BJT-2 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-07-2017 | 8,9 jaar |
| 74-BJT-3 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 28-07-2017 | 8,8 jaar |
| 74-BJT-4 | DAF | 400 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 02-08-2017 | 8,8 jaar |
| 74-BJT-6 | Volvo | FM | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 09-08-2017 | 8,8 jaar |
| 74-BJT-7 | DAF | 33 | Opleggertrekker | Onbekend | 14-09-2017 | 8,7 jaar |
| 74-BJT-8 | Ginaf | G6 5249 CFE | Open laadvloer | Onbekend | 15-08-2017 | 8,9 jaar |
| 74-BJT-9 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-01-2018 | 8,4 jaar |
| 74-BJV-3 | DAF | XF 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 26-09-2017 | 8,7 jaar |
| 74-BJZ-3 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 02-10-2017 | 12,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 635 x 250 cm een gewicht van ± 8.105 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XF 480 FTG | 644 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF XF 480 FTP | 626 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| DAF XG 450 FT | 638 cm | 255 cm | 7.740 kg |
| MAN TGX | 645 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| DAF XF 530 FTG | 641 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Volvo FM | 642 cm | 254 cm | 8.310 kg |
| Scania R500 | 637 cm | 255 cm | 8.860 kg |
| DAF Ftg XF105 | 640 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| DAF XF 440 FTG | 634 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF 44 | 640 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Iveco AS440STx-p | 643 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| Scania R410 | 639 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| DAF XF 450 FTG | 632 cm | 255 cm | 8.530 kg |
| DAF XF 440 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.590 kg |
| DAF XF 460 FTP | 634 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| DAF XF 480 FT | 643 cm | 255 cm | 8.320 kg |
| Iveco AS440T-p | 625 cm | 255 cm | 7.600 kg |
| DAF Ftg CF85 | 643 cm | 255 cm | 8.800 kg |
| DAF Ftg XF | 637 cm | 251 cm | 8.570 kg |
| Scania R440 | 636 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania G410 | 640 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| DAF 400 | 631 cm | 255 cm | 8.430 kg |
| Scania R143 | 641 cm | 250 cm | 8.140 kg |
| DAF XG 480 FT | 640 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| Scania P450 | 629 cm | 254 cm | 8.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.