VPR-68-T
Er rijden momenteel 11.338 MAN TGE's rond in Nederland. Deze TGE komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2026, dus sinds 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze MAN TGE gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (SYCB8BDMZBV3) nog 284 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2022 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 143.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.521 uitkomt. De nieuwwaarde van deze TGE bedraagt € 77.996 incl. BTW en BPM, deze MAN TGE is daardoor € 4.525 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze MAN geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze MAN TGE is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle MAN TGE voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MAN TGE | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MAN |
| Handelsbenaming | TGE |
| Lengte | 6,84 m |
| Breedte | 2,04 m |
| Hoogte | 2,59 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 77.996 |
| Bruto BPM | € 18.736 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DMZ |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.174 kg |
| Massa rijklaar | 2.274 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.226 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | 120 kg |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,49 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SYN1E | |
| Variant SYCB8BDMZBV3 | |
| Uitvoering NM350VSFA89Q0012A4BKMC2EOOMAN | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1626*26 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 260 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VPR-68-T | 21-04-2026 | 14:57 | periodieke controle | 25-04-2027 | Nee |
| VPR-68-T | 25-04-2025 | 09:29 | periodieke controle | 25-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VPR-68-T | 16-05-2022 | 17:00 | inbouw | 16-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-04-2025 | 09:29 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 25-04-2025 | 09:29 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 25-04-2025 | 09:29 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VPR-68-T | 16-05-2022 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle MAN TGE voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VPR-68-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VPR-68-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VPR-60-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 41.677 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-61-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 41.995 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-62-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 36.457 | 26-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-63-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.854 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-64-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 60.896 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-65-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 84.066 | 28-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-66-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 74.068 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-67-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 80.265 | 28-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-B | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 42.236 | 21-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-68-D | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 69.854 | 14-07-2022 | 5,2 jaar |
| VPR-68-F | Fiat | Ducato | Neerklapbare zijschotten | € 88.057 | 31-05-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-G | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.010 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-68-H | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 79.423 | 18-05-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-J | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 73.417 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-68-K | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 63.801 | 26-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.684 | 02-03-2023 | 5,1 jaar |
| VPR-68-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 77.932 | 05-05-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-P | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 69.997 | 03-05-2022 | 5,4 jaar |
| VPR-68-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.359 | 06-05-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-S | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 41.550 | 21-04-2022 | 4,7 jaar |
| VPR-68-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 77.996 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPR-68-V | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.096 | 28-04-2022 | 4 jaar |
| VPR-68-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.742 | 28-04-2022 | 4,3 jaar |
| VPR-69-T | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 83.804 | 18-05-2022 | 4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.521 en/of een afmeting van 684 x 204 cm en/of een gewicht van ± 2.174 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 80.800 | 685 cm | 207 cm | 2.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.