VLF-88-K
Er rijden momenteel 11.338 MAN TGE's rond in Nederland. Deze TGE komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 9 maanden en 25 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze MAN TGE gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 2.709 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2017 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.013 en € 127.911, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 69.238 uitkomt. De nieuwwaarde van deze TGE bedraagt € 64.617 incl. BTW en BPM, deze MAN TGE is daardoor € 4.621 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van MAN haalt een maximumsnelheid van 156 km/uur. Deze MAN TGE is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46.7% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle MAN TGE voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MAN TGE | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MAN |
| Handelsbenaming | TGE |
| Lengte | 6,96 m |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 64.617 |
| Bruto BPM | € 15.558 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 juli 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 9 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.962 kg |
| Massa rijklaar | 3.062 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 438 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,49 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SZN1Z | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 228 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLF-88-K | 22-01-2025 | 13:17 | periodieke controle | 22-01-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle MAN TGE voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLF-88-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLF-88-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLF-80-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.478 | 09-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-81-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 26.816 | 30-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-82-K | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 61.888 | 27-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-83-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.175 | 27-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-84-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.494 | 26-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-85-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 43.106 | 23-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-86-K | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 62.563 | 29-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-87-K | Renault | Master | Resteelwagen | € 46.714 | 12-04-2022 | 10,3 jaar |
| VLF-88-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.393 | 02-12-2021 | 9,9 jaar |
| VLF-88-D | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.831 | 28-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-F | Saxas Nutzfahr. Werdau AG | Mkd 43-l | Gesloten opbouw | € 44.470 | 28-07-2021 | 7 jaar |
| VLF-88-G | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 55.238 | 04-10-2021 | 5,2 jaar |
| VLF-88-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.201 | 16-11-2021 | 6,7 jaar |
| VLF-88-J | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 60.607 | 21-07-2021 | 10,9 jaar |
| VLF-88-K | MAN | TGE | Gecond. met temperatuurreg. | € 64.617 | 22-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-L | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 49.608 | 26-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-N | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-08-2021 | 16,6 jaar |
| VLF-88-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 46.676 | 28-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-R | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 42.375 | 28-07-2021 | 8,6 jaar |
| VLF-88-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 44.311 | 23-07-2021 | 4,9 jaar |
| VLF-88-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 43.836 | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| VLF-88-V | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.580 | 03-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-X | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 57.199 | 30-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLF-88-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 66.458 | 18-10-2021 | 6,7 jaar |
| VLF-89-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.009 | 16-05-2023 | 6,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 69.238 en/of een afmeting van 696 x 218 cm en/of een gewicht van ± 2.962 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 65.700 | 699 cm | 221 cm | 2.740 kg |
| Iveco 35C16 | € 70.700 | 696 cm | 218 cm | 2.770 kg |
| Iveco 35C18 | € 73.500 | 693 cm | 221 cm | 2.900 kg |
| Iveco 35C14 | € 66.900 | 693 cm | 221 cm | 2.770 kg |
| Iveco 40C-35 | € 71.100 | 688 cm | 221 cm | 2.930 kg |
| Volkswagen Crafter | € 68.300 | 691 cm | 217 cm | 2.720 kg |
| Renault Master | € 64.600 | 686 cm | 221 cm | 2.750 kg |
| Iveco 50C17 | € 62.700 | 703 cm | 225 cm | 3.030 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.