V-69-NTK
Er rijden momenteel 11.338 MAN TGE's rond in Nederland. Deze TGE komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 7 maanden en 23 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze MAN TGE gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (SYCB8ADAVAV3) nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2017 en mei 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.898 en € 75.576, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 61.658 uitkomt. De nieuwwaarde van deze TGE bedraagt € 62.260 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MAN TGE € 602 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze MAN geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze MAN TGE is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 januari 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle MAN TGE voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MAN TGE | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MAN |
| Handelsbenaming | TGE |
| Lengte | 6,84 m |
| Breedte | 2,04 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 62.260 |
| Bruto BPM | € 14.998 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DAV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 september 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 7 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 januari 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.103 kg |
| Massa rijklaar | 2.203 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.297 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,49 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SYN1E | |
| Variant SYCB8ADAVAV3 | |
| Uitvoering NM350VSFM6AX0022B4BHMC3DOMAN | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1626*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 10.1 l/100km (1 liter op 9,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 264 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 210 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle MAN TGE voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-69-NTK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-69-NTK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-60-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.646 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-61-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.263 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-62-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 66.127 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-63-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 67.554 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-64-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.880 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-65-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 56.132 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-66-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.917 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-67-NTK | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 53.216 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-68-NTK | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 58.657 | 29-12-2025 | 1,8 jaar |
| V-69-NTB | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.646 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-69-NTD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 60.040 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-69-NTF | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 41.375 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-69-NTG | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 62.037 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-69-NTH | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 68.584 | 02-01-2026 | 6,7 jaar |
| V-69-NTJ | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 42.350 | 29-12-2025 | 5,6 jaar |
| V-69-NTK | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 62.260 | 06-01-2026 | 5,6 jaar |
| V-69-NTL | Fiat | E-Doblò | Gesloten opbouw | € 36.983 | 21-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-69-NTN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 68.814 | 24-03-2026 | 1,6 jaar |
| V-69-NTP | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 50.818 | 02-01-2026 | 4,9 jaar |
| V-69-NTR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.708 | 05-01-2026 | 4,8 jaar |
| V-69-NTS | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.007 | 05-01-2026 | 3,6 jaar |
| V-69-NTT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 71.651 | 06-01-2026 | 1,8 jaar |
| V-69-NTV | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 35.381 | 07-01-2026 | 2,3 jaar |
| V-69-NTZ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.847 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 61.658 en/of een afmeting van 684 x 204 cm en/of een gewicht van ± 2.103 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 35S14 | € 64.800 | 675 cm | 212 cm | 2.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.