9-VGS-85
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 september 2017, dus sinds 8 jaren, 7 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco Daily 35 C15 gesloten opbouw rijden er nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1991 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.305 en € 116.884, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.087 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco Daily 35 C15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 maart 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco Daily 35 C15 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | Daily 35 C15 |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.077 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 september 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 maart 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.870 kg |
| Massa rijklaar | 2.970 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 530 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 305 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 305 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VGS-85 | 13-02-2026 | 09:35 | periodieke controle | 13-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 29-01-2025 | 15:58 | periodieke controle | 30-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 30-01-2024 | 09:48 | periodieke controle | 30-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 16-01-2023 | 16:49 | periodieke controle | 20-01-2024 | Nee |
| 9-VGS-85 | 20-01-2022 | 13:11 | periodieke controle | 20-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 16-12-2020 | 16:30 | periodieke controle | 15-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 15-01-2020 | 09:50 | periodieke controle | 15-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGS-85 | 3-01-2019 | 14:51 | periodieke controle | 13-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-02-2026 | 09:35 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2025 | |||||
| 29-01-2025 | 15:58 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-01-2025 | 15:58 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 29-01-2025 | 15:58 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 09:48 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-01-2024 | 09:48 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 30-01-2024 | 09:48 | 037 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hoofdbalk |
2022 | |||||
| 20-01-2022 | 13:11 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 20-01-2022 | 13:11 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 20-01-2022 | 13:11 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2020 | |||||
| 16-12-2020 | 16:30 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 15-01-2020 | 09:50 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VGS-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VGS-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VGF-85 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.033 | 04-02-2010 | 16,3 jaar |
| 9-VGG-85 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 37.122 | 12-01-2010 | 18,3 jaar |
| 9-VGN-85 | Ford | Transit | Open wagen | € 38.469 | 29-03-2010 | 16,2 jaar |
| 9-VGP-85 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.344 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 9-VGS-84 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-04-2010 | 19,8 jaar |
| 9-VGS-85 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-03-2010 | 19,2 jaar |
| 9-VGS-87 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-02-2010 | 19,1 jaar |
| 9-VGS-89 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 24.244 | 09-03-2010 | 16,2 jaar |
| 9-VGX-85 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.224 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| 9-VGZ-85 | Fiat | Strada | Open wagen | € 22.367 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.087 en/of breedte van 225 cm en/of een gewicht van ± 2.870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 57.800 | 718 cm | 227 cm | 3.070 kg |
| Renault Master | € 57.500 | 719 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| Volkswagen Crafter | € 58.700 | 686 cm | 224 cm | 3.150 kg |
| MAN TGE | € 60.800 | 688 cm | 222 cm | 2.610 kg |
| Ford Transit | € 59.600 | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Ford F 150 | € 57.300 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 60.400 | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.