9-VGG-85
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 4 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2013, dus sinds 13 jaren, 1 maand en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C15 bedraagt € 37.122 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C15 is daardoor € 17.779 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 januari 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 |
| Breedte | 2,15 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 37.122 |
| Bruto BPM | € 10.206 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 januari 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 4 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 1 maand en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 januari 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.620 kg |
| Massa rijklaar | 2.720 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 280 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VGG-85 | 3-09-2025 | 15:50 | periodieke controle | 11-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGG-85 | 11-09-2024 | 16:41 | periodieke controle | 11-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGG-85 | 19-06-2023 | 10:50 | periodieke controle | 20-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGG-85 | 20-06-2022 | 14:13 | periodieke controle | 20-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGG-85 | 16-06-2021 | 14:45 | periodieke controle | 16-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VGG-85 | 2-06-2020 | 14:01 | periodieke controle | 11-06-2021 | Nee |
| 9-VGG-85 | 11-06-2019 | 16:48 | periodieke controle | 11-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-09-2025 | 15:50 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-09-2025 | 15:50 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 11-09-2024 | 16:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-09-2024 | 16:41 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2023 | |||||
| 19-06-2023 | 10:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-06-2023 | 10:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2023 | 10:50 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 20-06-2022 | 14:13 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 20-06-2022 | 14:13 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 20-06-2022 | 14:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 16-06-2021 | 14:45 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-06-2021 | 14:45 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 16-06-2021 | 14:45 | 596 | 5.*.59a | 1 | Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
| 16-06-2021 | 14:45 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2019 | |||||
| 11-06-2019 | 16:48 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VGG-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VGG-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VGF-85 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.033 | 04-02-2010 | 16,3 jaar |
| 9-VGG-80 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.005 | 11-01-2010 | 16,4 jaar |
| 9-VGG-81 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.502 | 11-01-2010 | 16,4 jaar |
| 9-VGG-82 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | € 46.364 | 12-01-2010 | 16,4 jaar |
| 9-VGG-83 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-01-2010 | 16,6 jaar |
| 9-VGG-85 | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 37.122 | 12-01-2010 | 18,3 jaar |
| 9-VGG-86 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.646 | 12-01-2010 | 16,4 jaar |
| 9-VGG-88 | Dodge | Ram | Open wagen | Onbekend | 12-01-2010 | 16,9 jaar |
| 9-VGG-89 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 18.430 | 29-01-2010 | 16,3 jaar |
| 9-VGN-85 | Ford | Transit | Open wagen | € 38.469 | 29-03-2010 | 16,2 jaar |
| 9-VGP-85 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.344 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 9-VGS-85 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-03-2010 | 19,2 jaar |
| 9-VGX-85 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.224 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| 9-VGZ-85 | Fiat | Strada | Open wagen | € 22.367 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 215 cm en/of een gewicht van ± 2.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 55.300 | 722 cm | 223 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.700 | 746 cm | 220 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | € 55.300 | 690 cm | 225 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.700 | 788 cm | 224 cm | 2.870 kg |
| Fiat Ducato | € 52.800 | 608 cm | 219 cm | 2.550 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 55.800 | - | 216 cm | 2.680 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 57.700 | 617 cm | 214 cm | 2.380 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Dodge Dodge | € 54.400 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| Opel Movano | € 50.600 | 779 cm | 215 cm | 2.650 kg |
| Dodge Ram | € 56.200 | - | 207 cm | 2.780 kg |
| Nissan NV400 | € 53.900 | 659 cm | 223 cm | 2.650 kg |
| Citroën Jumper | € 55.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Maxus EV80 | € 58.700 | 595 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 50.300 | 591 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.