64-VHV-6
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juli 2023, dus sinds 2 jaren, 10 maanden en 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C15DT Euro 4 opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (IDF1C40C) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2007 en januari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C15DT Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C15DT Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C15DT Euro 4 |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.269 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 10 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.310 kg |
| Massa rijklaar | 2.410 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.090 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant IDF1C40C | |
| Uitvoering 15E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-VHV-6 | 23-08-2024 | 16:56 | periodieke controle | 25-08-2025 | Nee |
| 64-VHV-6 | 25-08-2023 | 16:59 | periodieke controle | 25-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHV-6 | 18-07-2022 | 11:08 | periodieke controle | 5-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHV-6 | 19-07-2021 | 09:45 | periodieke controle | 5-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHV-6 | 17-07-2020 | 09:07 | periodieke controle | 5-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHV-6 | 17-07-2019 | 13:09 | periodieke controle | 5-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 25-08-2023 | 16:59 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 18-07-2022 | 11:08 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 18-07-2022 | 11:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 19-07-2021 | 09:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 17-07-2020 | 09:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 17-07-2019 | 13:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-VHV-6 | 11-07-2017 | Tachograaf | SIEMENS |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-VHV-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-VHV-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64-VHB-6 | Chevrolet | Starcraft | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-06-2007 | 26,4 jaar |
| 64-VHK-6 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-07-2007 | 18,9 jaar |
| 64-VHR-6 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-08-2007 | 18,8 jaar |
| 64-VHV-5 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-07-2007 | 18,9 jaar |
| 64-VHV-6 | Iveco | Daily | Opleggertrekker | Onbekend | 16-07-2007 | 18,9 jaar |
| 64-VHV-7 | Volkswagen | LT35 | Kampeerwagen | Onbekend | 16-07-2007 | 28,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 203 cm een gewicht van ± 2.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 788 cm | 213 cm | 2.520 kg |
| Ford Transit | 611 cm | 212 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Crafter | 751 cm | 212 cm | 2.520 kg |
| MAN TGE | 741 cm | 213 cm | 2.520 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Renault Master | 769 cm | 213 cm | 2.530 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | 779 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| RAM RAM1500 | 592 cm | 209 cm | 2.540 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Ford F 150 | 595 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| Dodge RAM1500 | 603 cm | 207 cm | 2.540 kg |
| Fiat Ducato | 742 cm | 213 cm | 2.530 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 526 cm | 193 cm | 2.210 kg |
| Dodge Dodge | 670 cm | 203 cm | 2.540 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Peugeot Boxer | 733 cm | 213 cm | 2.510 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.420 kg |
| Land Rover Discovery | 498 cm | 200 cm | 2.530 kg |
| Citroën Jumper | 691 cm | 213 cm | 2.490 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Mercedes-Benz 350 | 535 cm | 197 cm | 2.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.